Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] Moja 2.8 Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mARCIN607 popraw swój powyższy post odnośnie cytowania.

Sorry za OT.

ładne autko :good: pierwsze co to wymiana kierownicy na s4 :>

stożek polecam jak najbardziej daje on niesamowity klank :jerk: KN lub ITG najlepiej pasują z tego co mi wiadomo, ja akurat mam KN

Dokładnie :kox:

Ja myślę czy na wiosnę nie założę sportowy filtr powietrza K&N w 2.6 V6 jest wkładka natomiast można zrobić stożek bez większych problemów tylko jaką opcję wybrać :mysli:

Opublikowano

mARCIN607 popraw swój powyższy post odnośnie cytowania.

Sorry za OT.

ładne autko :good: pierwsze co to wymiana kierownicy na s4 :>

stożek polecam jak najbardziej daje on niesamowity klank :jerk: KN lub ITG najlepiej pasują z tego co mi wiadomo, ja akurat mam KN

Dokładnie :kox:

Ja myślę czy na wiosnę nie założę sportowy filtr powietrza K&N w 2.6 V6 jest wkładka natomiast można zrobić stożek bez większych problemów tylko jaką opcję wybrać :mysli:

Naczytalem sie o stozku do ABC i wszyscy podaja linki i twierdza jednoznacznie ze tutaj inzynierowie z niemiec tak zrobili dolot ze stozek tylko zamuli autko... chyba ze bardziej interesuje cie dzwiek niz osiagi. Ja pozostalem przy ori dolocie.

Opublikowano

mARCIN607 popraw swój powyższy post odnośnie cytowania.

Sorry za OT.

ładne autko :good: pierwsze co to wymiana kierownicy na s4 :>

stożek polecam jak najbardziej daje on niesamowity klank :jerk: KN lub ITG najlepiej pasują z tego co mi wiadomo, ja akurat mam KN

Dokładnie :kox:

Ja myślę czy na wiosnę nie założę sportowy filtr powietrza K&N w 2.6 V6 jest wkładka natomiast można zrobić stożek bez większych problemów tylko jaką opcję wybrać :mysli:

Naczytalem sie o stozku do ABC i wszyscy podaja linki i twierdza jednoznacznie ze tutaj inzynierowie z niemiec tak zrobili dolot ze stozek tylko zamuli autko... chyba ze bardziej interesuje cie dzwiek niz osiagi. Ja pozostalem przy ori dolocie.

Aha i taką chciałem odpowiedź :good:

Zależy mi na osiągach a nie na pogorszeniu w celu uzyskania lepszego dźwięku, taki filtr tak na prawdę tylko zmienia dźwięk i tyle nawet gdyby dodał +1/2KM i parę niutonów to i tak tego się nie zauważy.

Opublikowano

kolego ja mam stożek KN i mam więcej kucy niż seria przewiduję :gwizdanie: ale w najbliższym czasie będę zmieniał na filtr ITG zobaczę czy będzie różnica

Opublikowano
  • Autor

Kędzio a przesłał byś mi foty twego dolotu :?: dzieki z góry

Opublikowano

Ładna furka :good: Wklej fotki jak wygląda na nowych lampach. Aa jaki tam masz kolego zawias bo ładnie siedzi z 18-stkami :good:

Opublikowano

Super Audi, bogate wyposażenie, silnik V6 :cool1: Kolor i fele też dobre.

Przydałoby się więcej fotek, najlepiej po zmianach.

:good:

Opublikowano

Kędzio a przesłał byś mi foty twego dolotu :?: dzieki z góry

dolot niemam przerabiany poprostu założony stożek, teraz dopiero będę robił układ dolotowy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kędzio a przesłał byś mi foty twego dolotu :?: dzieki z góry

dolot niemam przerabiany poprostu założony stożek, teraz dopiero będę robił układ dolotowy :naughty:

aaa :mysli: myslałem ze masz zrobiony cały dolot

Opublikowano

kolego ja mam stożek KN i mam więcej kucy niż seria przewiduję :gwizdanie: ale w najbliższym czasie będę zmieniał na filtr ITG zobaczę czy będzie różnica

Tylko ze ty masz ACK 5v 193KM, to juz troche inny motor. Ja naczytalem sie o stozku do ABC 2.6 V6... zreszta duzo jest na tym forum w dziale silnik.

Opublikowano

kolego ja mam stożek KN i mam więcej kucy niż seria przewiduję :gwizdanie: ale w najbliższym czasie będę zmieniał na filtr ITG zobaczę czy będzie różnica

Tylko ze ty masz ACK 5v 193KM, to juz troche inny motor. Ja naczytalem sie o stozku do ABC 2.6 V6... zreszta duzo jest na tym forum w dziale silnik.

i co ciekawego wyczytałeś?

dopiero teraz będę robił dolocik :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.