Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Nagły, całkowity brak wspomagania.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam taki problem. wczoraj przy jeździe na łuku coś delikatnie sykło i od tego momentu auto niema wspomagania. Pompa jakby wogóle nie pracowała bo nic nie słychać, pasek ok, płyn w zbiorniczku nie ubył jest prawidłowy poziom. Mam ten samochód od ponad roku i od zawsze było słychać delikatnie pompę przy skręcaniu. węże mam delikatnie zroszone, od kiedy go mam takie były. Dodam że kilka dni temu w poślizgu uderzyłem z dużą siłą w krawężnik przednim kołem bokiem, tak że jest łożysko w piaście do wymiany. Czyżby to miało jakiś wpływ? za co się wziąść najpierw? wymienić płyn?(syfiasty, pieniący) pompa? maglownica? słyszałem też o jakimś sprzęgiełku(gdzie ono jest?)

Jak ktoś coś wie w tym temacie to proszę o pomoc.

Opublikowano

Na początek zaczął bym od wymiany płynu sam mówisz że płyn masz

...wymienić płyn?(syfiasty, pieniący)...

Nie słyszałem jeszcze żeby w ukł. wspomagania było jakieś "sprzęgiełko" , w maglu jest zaworek zwrotny może on przepuszcza

Opublikowano

Witam. Mam taki problem. wczoraj przy jeździe na łuku coś delikatnie sykło i od tego momentu auto niema wspomagania. Pompa jakby wogóle nie pracowała bo nic nie słychać, pasek ok, płyn w zbiorniczku nie ubył jest prawidłowy poziom. Mam ten samochód od ponad roku i od zawsze było słychać delikatnie pompę przy skręcaniu. węże mam delikatnie zroszone, od kiedy go mam takie były. Dodam że kilka dni temu w poślizgu uderzyłem z dużą siłą w krawężnik przednim kołem bokiem, tak że jest łożysko w piaście do wymiany. Czyżby to miało jakiś wpływ? za co się wziąść najpierw? wymienić płyn?(syfiasty, pieniący) pompa? maglownica? słyszałem też o jakimś sprzęgiełku(gdzie ono jest?)

Jak ktoś coś wie w tym temacie to proszę o pomoc.

w razie czego mam do sprzedania pompe do wspomagania sprawna.

Opublikowano

witam

w grudniu walczyłem z tym samym problemem jadąc na łuku nagle skończyło sie wspomaganie. Okazało sie ze ukręcił sie wałek w pompie wspomagania. Jeśli okaże sie ze masz ten sam problem to radze nie kupować żadnych zamienników pompy, ja kupiłem przez neta pompę od intermoto, i okazało sie nowa pompa która miała być jakości oryginału a ona nie pompowała i musiałem kupić używkę, potem jeszcze musiałem tamta wysłać na gwarancje woziłem sie z nimi ponad miesiąc zęby mi oddali kasę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.