Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamek schowka


Uncle-QBUS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem!

W moim aucie jest schowek zamykany na kluczyk, ale problem jest taki ze nie moge go przekrecic i zamknac. Kluczyk wchodzi tak troche ponad polowe i dalej nie idzie. Nie wiem dlaczego tak jest?! Czesem jest potrzeba zamkniecia czegos w schowku i nie da rady. Myslalem ze cos moze jest w srodku i nie idzie wsadzic tego kluczyka dalej, ale patrzylem i nie ma tam raczej nic. Jak macie koledzy jakis pomysl co to jest to czekam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem!

W moim aucie jest schowek zamykany na kluczyk, ale problem jest taki ze nie moge go przekrecic i zamknac. Kluczyk wchodzi tak troche ponad polowe i dalej nie idzie. Nie wiem dlaczego tak jest?! Czesem jest potrzeba zamkniecia czegos w schowku i nie da rady. Myslalem ze cos moze jest w srodku i nie idzie wsadzic tego kluczyka dalej, ale patrzylem i nie ma tam raczej nic. Jak macie koledzy jakis pomysl co to jest to czekam ;)

Mowa o duzym schowku po stronie pasażera? Dziwna sprawa u mnie kluczyk wchodzi najdalej na kilkanaście millimetrów i swobodnie daje się przekręcić zamek. Zastanawiałem się czy da radę zrobić to samo jakimkolwiek innym narzędziem typu śrubokręt chociazby ale nie próbowałem. Generalnie odniosłem wrażenie, że to bardziej chodzi o możliwość przekręcenia zamka jako takiego niż specjalne dopasowanie do konkretnego kluczyka. Z resztą w pokrywie schowka nawet nie ma tyle miejsca żeby do zamka wszedł cały kluczyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja probowalem juz na kazdym milimetrze kluczyka przekrecic ten zamek i :wallbash: Bardziej bym sie sklanial do tego, ze zamek byl wiemieniany i moze byc inny i dlatego kluczyk nie pasuje...

Może być a raczej nie sam zamek tylko pewnie cała klapa z powodu pęknięcia zawiasu(typowa przypadłość). No chyba że ktoś dorabiał zamek bo miał bez ale to chyba mniej prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro kluczyk nie wchodzi to cos było wymienione. Swoją drogą nie warto zamykać schowka na kluczk, koledze włamali sie do auta, miał zamknięty schowek na kluczyk to go wyważyli uszkadzając przy tym kawałek deski rozdzielczej :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...