Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Kontrolka ABS i (!) na FiS`ie - Nowe autko

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. :hi:

Niedawno sprzedalem swoja niunie 1.6 i nie zastanawiajac sie dlugo, kupilem 1.8TQ z Fisem na zegarach :kox: ( niedlugo sie pochwale w odpowiednim dziale :gwizdanie:)

Sprzedawca zapewnial mnie ze kontrolka od abs i hamulcow na fisie wyskoczyla po tym jak autko przenocowalo na dworze przy -20c ;(

Chcialbym pozbyc sie tego komunikatu z fisa bo nie mam przez niego dostepu do informacji takich jak spalanie, temp, itp. Jest na to jakis sposob?

Czy przez Vaga wykasuje ewentualne bledy ktore to spowodowaly? jak tak to gdzie ich szukac?

dzieki i pozdrawiam!

Opublikowano

podepnij Vaga i przeczekaj mrozy--fizyki nie przeskoczysz-metal sie kurczy w minusowych temperaturach i cos moze nie stykać tak,jak powinno-wrzuć autko pod dach ,jak masz gdzie na kilka dni i zobaczysz,czy sie coś zmieni

Opublikowano
  • Autor

podepnij Vaga i przeczekaj mrozy--fizyki nie przeskoczysz-metal sie kurczy w minusowych temperaturach i cos moze nie stykać tak,jak powinno-wrzuć autko pod dach ,jak masz gdzie na kilka dni i zobaczysz,czy sie coś zmieni

Dzieki za tak szybka odpowiedz, widze ze nie tylko ja nie spie :)

mam rozumiec ze sprzedawca nie koniecznie mnie oklamal i spowodowane to moze byc jednak przymrozkami ?

czy za pomoca Vaga moge wylaczyc na ten czas ostrzeganie o hamulcach?

Opublikowano

nie koniecznie cie okłamał :wink4:

musisz usunąć usterkę i wtedy wykrzyknik da Ci spokój, vag pokaże co nawala ja stawiam na jakiś czujnik i to raczej na ułamane kabelki niż na walnięty czujnik. :wink4: :wink4:

a mrozy :kox: :kox: cóż troszkę zimno :polew:

Opublikowano

czy za pomoca Vaga moge wylaczyc na ten czas ostrzeganie o hamulcach?

nie wiem,ale wydaje mi sie,ze nie da sie tego obejsc-komputer to sprawdza za kazdym razem,kiedy przekrecisz kluczyk,kazda przerwa w obwodzie-wywala błąd na fisie
Opublikowano
  • Autor

ok, to poczekam az zrobi sie troche cieplej i zobacze co tam moze byc nie tak.

dzieki panowie za szybka pomoc :)

Opublikowano

odnośnie kontrolki od hamulców to może poziom płynu jest za niski ???ja miałem taki przypadek właśnie przy dużych mrozach

Opublikowano
  • Autor

hmm sprawdze jak najszybciej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.