Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALG] Porada czy wymieniać rozrząd tak jak sugeruje mechanik po wycieku oleju z uszczelniacza.


PRZEMEK 2800

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.wczoraj przydazyla mi sie powazna awaria mojej niuni :(mianowicie po odpaleniu i przejechaniu 10 km zauwazylem wyciek oleju z silnika :(po wjechaniu na kanal myslalem ze poszla uszczelka pod miska olejowa wymienilem na nowa jednak to nic nie dalo wyciek jest nadal.Dzis doszedlem do wniosku ze ten wyciek moze byc z uszczelniacza walu gdyz caly przod jest w oleju chlodnica,alternator.Pojechalem do mechanika i potwierdzil moje przypuszczenia :(Mechanik powiedzial mimo wymiany uszczelniaczy nalezalo by wymienic kompletny rozrzad z rolkami gdyz napewno caly jest woleju do tego pompe wody :(dzis pytalem o czesci koszt 700zl bez roboty :shocked: stwierdzil ze odma zamarzla i wytworzylo sie podcisnienie i wyrwalo uszczelniacz.Rozrzad w niej byl wymieniany wczesniej przy 162000tys km teraz ma przejechane 198000tys Mam pytanie czy trzeba wyminic kompletny rozrzad z pompa czy wystarczy sam pasek rozrzadu?czy juz lepiej wymienic caly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...