Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Scalanie partycji bez utraty danych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy jest możliwość a jak tak to jakim programem abym scalił partycje bez utraty danych na nich,dysk 160 gb mam 5 partycji a chce połączyć je w jedną systemową a drugą na swoje pierdoły. W gre wchodzą jakies najlepiej darmowe programy. pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy partycja nie ma co kombinowac. program musi być najlepszy:

http://hotfile.com/dl/7504724/417868a/Partition_Magic_8.0_PL.rar.html

dzisiaj rano straciłem dzięki niemu 100 gb danych, obsługa prosta ale wywalił jakiś tandetny error i procesu scalania nie dało sie cofnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiem czy znajdziesz coś z czego skorzystasz.. ja osobiscie poleciłbym zewnetrzny hdd na niego mozesz wszystko zrzucić, scalić i znow do kompa.. Jak nie masz zewnetrznego hdd to popytaj moze ktoś ze znajomych ma..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiem czy znajdziesz coś z czego skorzystasz.. ja osobiscie poleciłbym zewnetrzny hdd na niego mozesz wszystko zrzucić, scalić i znow do kompa.. Jak nie masz zewnetrznego hdd to popytaj moze ktoś ze znajomych ma..

miałem tak zrobić właśnie lecz myślałem że ten program " da rade " . Teraz po instalacji W7 przynajmniej mam czysty dysk bez wirusów bo jest bez totalnie niczego :PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wywaliło jakiś błąd podczas scalania to ten dysk nie jest całkiem zdrowy. Ja wiele razy robiłem tym programem co endriuu podał i nie było wtopy. Znajdź sobie program HDAT i sprawdź dysk bo może szkoda coś instalować jak ma bad sectory.[br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 10:18_________________________________________________http://www.hdat2.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...