Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Fabryczny telefon w B6


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i jak zwykle nie mogę znaleźć szczegółów dotyczących instalacji ori telefonów Audi w B6. Generalnie interesuje mnie jakie telefony występowały w fabrycznym wyposażeniu B6, szczególnie z początku produkcji oraz jak i z jakich elementów zbudowana jest cała ta instalacja, co z czym połączone jak działa i takie tam. Dzięki z góry za wszelkie wskazówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac polecam Ci zdecydowanie zainstalowanie fabrycznego modulu Bluetooth. Szczegolnie jak masz RNS-E i kiere wielofunkcyjna. Genialna sprawa. Mysle, ze to jest lepsze niz jakikolwiek telefon fizycznie zamontowany w aucie. Jest o tym przyklejony watek na warsztacie. A jesli to tylko platoniczne zainteresowanie naukowe, to poszukaj katalogow A4. Chyba Bart-S cos ma moze ci zeskanuje i wysle.

Pozdro

Bartas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym to ja miał pieniądze na RNS, graty do przejścia na 2DIN to i owszem. Potem jeszcze moduł bluetooth i pewno niewiadomo co jeszcze oczywiście robota... Owszem napewno blue jest dobrym i przede wszystkim "współczesnym" rozwiązaniem o praktyczności nie wspomnę bo przecież wiele telefonów dysponuje tym łączem. Mnie jednak urzekło coś w tych telefonach Audi (przynajmniej niektóre firmowane przez Nokia) dlatego zaciekawił mnie temat i chciałem dowiedzieć się coś więcej jak wygląda kompletna instalacja, jak to działa i tak dalej, wtedy mógłbym oszacowac koszta i polować na częsci. Interesuje mnie to bardziej jako gadżet niż z czysto praktycznego punktu widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...