Jump to content
IGNORED

jaki silnik audi a4 b5 1999 ??

Recommended Posts

czy to możliwe że mam w moim smochodziku silnik ahu bo widze że na forum nikt nie ma tego silnika w tym roczniku(1999)?? bo szukam samochodzików z tym samym silnikiem do porównania bo chcialbym wgrać soft tylko nie wiem jaka jest bezpieczna granica no i o ile skroci sie zywotność silnika bo w tej chwili ma przejechane 129tys mil no i chcialbym jescze troche nim pojezdzić

W tym roczniku jeżeli masz 90ke to może to być AHU albo AHH. AHU klasyczna 90ka będzie miała wyżej turbine. AHH bedzie turbo jak w 110tce. To tak po krótce. Generalnie samym softem zrobisz max układu wtryskowego czyli pod 120PS. Pozdrawiam

W tym roczniku jeżeli masz 90ke to może to być AHU albo AHH. AHU klasyczna 90ka będzie miała wyżej turbine. AHH bedzie turbo jak w 110tce. To tak po krótce. Generalnie samym softem zrobisz max układu wtryskowego czyli pod 120PS. Pozdrawiam

lepiej zeby to było AHH .... :wink:

a czemu lepiej żeby to był AHH?? no i niestety na kartce w kole jest napisane AHU che wgrać sofcik i wymienić wtryski od AFNa ale nie wiem czy jest sens zakładać wieksze wtryski czy to wogóle coś zmieni w mocy samochodu no i chodzi mi czy warto bo wiadomo że wtryski tanie nie są

AHH ma mocniejsza pompe :) wiec na wtryskach od AFN 150KM mozna trenowac :P

Ale wtryski od AFN dadza Ci spora roznice nawet na pompie 10mm

no dobra wtryski a jak mu zapodac wiecej powietrza no bo jak dawa paliwa wieksza no to i wiecaj powietrza musi byc bo bedzie kopcił jak porabany no chyba ze sie myle to mnie poprawcie

no dobra wtryski a jak mu zapodac wiecej powietrza no bo jak dawa paliwa wieksza no to i wiecaj powietrza musi byc bo bedzie kopcił jak porabany no chyba ze sie myle to mnie poprawcie

no to zrob normalny program i bedzie po klopocie .. ;)

bedzie zachowany stosunek lanego paliwka do dmuchanego powietrza :naughty: