Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Dolna listwa zderzaka tylnego


fihu

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chciałbym zdemontować hak (nie ori) ale nigdzie nie moge dostać tej dolnej listwy zderzaka w tej listwie jest wyżłobiony otwór na hak i po zdemontowaniu będzie to kiepsko wyglądało gdzie takiego czegoś szukać. A może chciałby ktoś zrobić zamiane za listwe hak jest kompletny z wtyczką itp.

CuMU9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro poszukaj, nie jest to część bez ktorej nie da się jeździć więc musisz się uzbroić w cierpliwość i szukać(ja kiedyś szukałęm tej plastikowej listwy w bagażniku na tylną ściankę i też się naszukałem ale w końcu znalazłem)

albo ASO [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:40_________________________________________________aha nazywa się to dokładka zderzaka :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukałem takiej dokładki chyba z pół roku, tylko do przedniego zderzaka bo miałem zerwaną. Szukaj na allegro, pytaj o tą część gości co dużo handlują zderzakami, lub takimi dokładkami do innych modeli, roczników, albo szukaj całego zderzaka, który nie musi być w dobrym stanie, aby dokładka była ok-czasem możesz wyhaczyć taki zderzak w cenie samej nakładki.

Szukaj pod hasłami a4: dokładka, spoiler, blenda, hokej, nakładka zderzaka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...