Treść opublikowana przez fihu
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
Witam mój ADR spala 10,5-11 litra alu 17 225/45 klima jazda 70% miasto 30% trasa
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
nie cisza jak ori
-
[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8
prawie jak moja pozdrawiam
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
Ale się porobiło [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 16:15_________________________________________________nowe foto str.1
-
[B5 ADR] Dolna listwa zderzaka tylnego
dzięki wielkie
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
mała zmiana planów :> już po wymianie rozrządu, oleju itd.
-
[B5 ADR] Dolna listwa zderzaka tylnego
Hej chciałbym zdemontować hak (nie ori) ale nigdzie nie moge dostać tej dolnej listwy zderzaka w tej listwie jest wyżłobiony otwór na hak i po zdemontowaniu będzie to kiepsko wyglądało gdzie takiego czegoś szukać. A może chciałby ktoś zrobić zamiane za listwe hak jest kompletny z wtyczką itp.
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
wcześniej był zalany 10W 40 liqui moly i taki już kupiłem no cóż :gwizdanie:
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
taki mam zamiar he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Jutro kurier przywiezie gwint a w piątek urlop i wymiana zawiasu w sobote kompletny rozrząd ruville olej motul 10W40 + filtry mann i HEJA
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
bo bez naklejki
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
kupa nie kupa naklejki już nie ma
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
brak mi słów
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
tak wszystko w swoim czasie zaczynam od dołu :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________ zrobione
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
Witam! jak w temacie jeżdżę A4 z silnikiem 1.8 ADR 125 PS samochód został sprowadzony z niemiec od pierwszego właściciela z oryginalnym udokumentowanym przebiegiem 191 tyś. serwisowana od nowości do 2001r na wypasie jest: -wspomaganie kierownicy -centralny zamek+pilot -2x Air-bag -el.lusterka -climatronik -ABS -Alu 17 opony 225/45 -światła przeciwmgielne A co w planach czas pokaże [br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:46_________________________________________________Dzisiaj na allegro zamówiłem gwinta więc pod koniec przyszłego tygodnia zamieszcze nowe foty Najnowsze fotki - w końcu demontaż haka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich mam na imię Michał mówcie mi fihu od niedawna jeżdżę A4 B5 silnik 1.8 125 PS to moja pierwsza 0000 wcześniej się bujałem VW SCIROCCO 1,2 GOLF 3 w planach szykować będzie się nieco zmian pozdrawiam i kłaniam się nisko