Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Moja A4-ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

jak w temacie jeżdżę A4 z silnikiem 1.8 ADR 125 PS samochód został sprowadzony z niemiec od pierwszego właściciela z oryginalnym udokumentowanym przebiegiem 191 tyś. serwisowana od nowości do 2001r na wypasie jest:

-wspomaganie kierownicy

-centralny zamek+pilot

-2x Air-bag

-el.lusterka

-climatronik

-ABS

-Alu 17 opony 225/45

-światła przeciwmgielne

A co w planach czas pokaże :punk:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 19:46_________________________________________________Dzisiaj na allegro zamówiłem gwinta więc pod koniec przyszłego tygodnia zamieszcze nowe foty :banan2:

14VWt0.jpg

14W7WJ.jpg

nO6DJ.jpg

14Wkpr.jpg

RMjvr.jpg

RMl_A.jpg

RMouJ.jpg

RMqZS.jpg

Najnowsze fotki

- w końcu demontaż haka :notworthy:

TKXu9.jpg

vKGsS.jpg

vKQrr.jpg

vK_q0.jpg

8hn7S.jpg

vLenS.jpg

8i51r.jpg

Opublikowano

Ladna naklejka :good:

Skad taka wziac? :)

Opublikowano

:>ladna bedzie ciekawie z ta gleba wygladac :cool1:

Opublikowano

Ladna naklejka :good:

ależ faux pas :doh1:

Opublikowano

Fajne A4 wygląda na zadbaną nawet bardzo jak na ten rocznik :naughty: Co do modów proponuje zmienić przednie lampki na zespolone :kox:

Opublikowano

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

Opublikowano

Fajne A4 wygląda na zadbaną nawet bardzo jak na ten rocznik :naughty: Co do modów proponuje zmienić przednie lampki na zespolone :kox:

i zderzaczek na polift

Opublikowano
  • Autor

tak wszystko w swoim czasie zaczynam od dołu :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

zrobione :good:

Opublikowano

ładne zadbane autko dobra baza na mody

Opublikowano

tak wszystko w swoim czasie zaczynam od dołu :>[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:18_________________________________________________

Z drugiego klubu a4 mozna ta naklejke wziasc.Mam taka sama.Zaslon blachy,bo to nigdy nie wiadomo.Furmanka ładna

zrobione :good:

a naklejka :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Z tą naklejką z tyłu to auto wygląda niczym kupa...

Ja nie nakleiłbym czegoś takiego nawet na limuzynę wożącą Kaczyńskiego :cool1:

Opublikowano
  • Autor

kupa nie kupa naklejki już nie ma :kawa:

Opublikowano

kupa nie kupa naklejki już nie ma :kawa:

Piekne auto :good::kox:

Opublikowano
  • Autor

bo bez naklejki :D

Opublikowano

no nareszcie też się mogę wypowiedziec :gwizdanie:

fajne autko, ładna felga - na tej fotce - http://www.postimage.org/image.php?v=gxRMouJ - bardzo szeroka tylna opona wyszła :polew:

ściągnij wszystkie oznaczenia z tylnej klapy oprócz znaczka :audi:

:good:

Opublikowano
  • Autor

taki mam zamiar he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Jutro kurier przywiezie gwint a w piątek urlop i wymiana zawiasu

w sobote kompletny rozrząd ruville olej motul 10W40 + filtry mann i HEJA :dance2:

Opublikowano

taki mam zamiar he he[br]Dopisany: 01 Luty 2010, 20:32_________________________________________________Jutro kurier przywiezie gwint a w piątek urlop i wymiana zawiasu

w sobote kompletny rozrząd ruville olej motul 10W40 + filtry mann i HEJA :dance2:

olej 10W40. zastosuj olej 5W40 - nalezy jezdzic na fullu. :cool1:

Opublikowano
  • Autor

wcześniej był zalany 10W 40 liqui moly i taki już kupiłem no cóż :gwizdanie:

Opublikowano

moim zdaniem to nei dobrze jak zmienia się olej. skoro był zalany półsyntetyk, to taki trzeba lać, bo full syntetyk może ci silnik rozszczelnić. swoją drogą, to co za kretyn zmienia olej z full na półsyntetyk.. bo co.. tańszy?? też mam półsyntetyk i sie zastanawiam... :kwasny:

ogółem furja <spoko> taka troche bliźniaczka do moejj :decayed: Pozdrawiam

Opublikowano

nic sie nie rozszczelni. TO MIT. na fulla zmien. wiesz ile jest bazy syntetyczej w półsyntetyku? ok 25%. praktycznie jezdzisz na mineralu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.