Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Zapłon a4 1.6 1996r


mario1710

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam maly problem odnosnie zapłonu robilem remont silnika i prawdopodobie przestawil mi sie o kilka stopni najgorsze jest to ze autko odpala w miare przyzwoitosci chodzi na biegu jalowym rowno tylko podczas jazdy przy dodawaniu gazu nie ma tej mocy co wczesniej dostaje lekkiej czkawki na pczegulnych biegach rozrzad ustawiony na znaki tak jak trzeba dodam ze gdy podlaczam go pod kompa to wyskakuje mi jeden blad czujnik halla G40 podejrzewam ze ten blad jest zwiazy ze zlym zaplonem moge sie mylic i to czujnik wplywa na kat zaplonu mam lampe stroboskopowa naswietlalem go i po przekreceniu aparatu nic sie nie dzieje kat sie nie zmienia slyszalem ze musze za pomoca vaga wprowadzic nastawy poczatkowe i dopiero wtedy ustawiac zaplon mam program polski vag 4.9 i potrzebuje konkretnej porady jak krok po kroku za pomoca tego programu i lampy ustawic ten zaplon prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to pojedz z tym do mechanika to on ci to ustawi na bank a ten czujnik jest od położenia wału i ma wpływ na zapłon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...