Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] zanik mocy powyzej 3000 obr.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich.problem polega na tym ze auto do 3000 obr. idzie normalnie,potem czuc szarpniecie i spadek mocy az do ponownego odpalenia.potem jest ok,i ak zakazdym razem.predkosc max 140 km. odpinalem przeplywke to wtedy juz wogole niebylo mocy a jak zapiolem ponownie to bylo oki ale tylko do 3000 obr.dodam jezcze ze turbina po regeneracji wiec niewiem czy to moze byc przeladowanie czy przeplywka?. z gory dziekuje za podpowiedzi.

uzupełnij profil

Opublikowano

przeladowanie - sprawdz N75

Opublikowano
  • Autor

no dzieki ze sie odezwales a jak to mozna sprawdzic?znaczy n75.?

uzupełnij profil

Opublikowano

Poczytaj sobie tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=4925.0 może coś znajdziesz na temat który Cię interesuje :a4fan:

Opublikowano

podepnij pod Vag-a i bedziesz wszystko wiedział.Moim zdaniem nieszczelnosć w dolocie miałem taki porzypadek u siebie i chyba wszyszcy forumowicze jeżdzący traktorkami otarli sie o to, sprawdz wszystkie obejmy moze sie poluzowały gumy łaczace i wszystko bedzie jasne.najlepiej jak bedzie Ci ktos trzymał autko na wyższych obrotach wtedy jeżeli jest nieszczelnośc napewno znajdziesz bedziesz słyszał syk powietrza :) uszczelnij wykasuj błedzik i auto wróci do normy.oczywiście jest mozliwość ze N75<zaworek sterowania tyrbiną> padł, jak nic nie znajdziesz w dolocie to go podmień od innego auto jak bedzie oki to kup nowy koszt zaleznie gdzie ale od130-180zł sprawdz allegro i hurtownie a nawet w ASO nie mają wygórowanej ceny.

Opublikowano

witam wszystkich.problem polega na tym ze auto do 3000 obr. idzie normalnie,potem czuc szarpniecie i spadek mocy az do ponownego odpalenia.potem jest ok,i ak zakazdym razem.predkosc max 140 km. odpinalem przeplywke to wtedy juz wogole niebylo mocy a jak zapiolem ponownie to bylo oki ale tylko do 3000 obr.dodam jezcze ze turbina po regeneracji wiec niewiem czy to moze byc przeladowanie czy przeplywka?. z gory dziekuje za podpowiedzi.

uzupełnij profil

podepnij Vag'a zrób logi dynamiczne 003,004,008,010,011 i bedziemy radzic ....

jak narazie to jedyne co pewne to to ze autko wpada w notlauf a jego przyczyne poznamy ogladajac logi ... :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowiec wielkie dzieki dla murzyna za celnosc byla to wina n 75 zalozylem nowy i jest ok.wiec zamykam watek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.