Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AMB] udy - 1.8 turbo AMB, w końcu po wizycie w MR Motors :)


udy

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze zwracam uwagę na pewne szczegóły, bo one mówią najwięcej. Nie żebym się czepiał, ale kierownica jest wytarta w dość specyficznym miejscu, na zdjęciu widać przetarcie nad "lewym ramieniem kierownicy", gdzie przeważnie spotyka się przetarcie dokładnie na "lewym ramieniu" ewentualnie pod tym ramieniem.

Przebieg 50.000km, podczas którego kierownica została przetarta w tym miejscu, może świadczyć o szybkim i silnym przecieraniu jej, podczas driftowania, lub tym podobnych ewolucji.

Przepraszam jeśli się mylę i gadam bzdury, ale takie odnoszę wrażenie, bo mój kuzyn ma identyczną kierownicę w swojej, a przebieg 196.000 aczkolwiek zero śladu po jakimkolwiek przetarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2008

Resize_of_audi_007.jpg

driftować quattro ??

to nie beemka, jedyny drift to można tym autem w zimę zaliczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok 2008

Resize_of_audi_007.jpg

Nie podważam wiarygodności przebiegu, tylko zastanawia mnie twój styl jazdy, o którym zresztą wspominasz w aukcji, właśnie na swój styl jazdy zrzucasz winę przetarcia kiery, można wnioskować, że styl jazdy nie był "po prostej".

No i opisywałeś wcześniej jakieś problemy z układem kierowniczym lub maglownicą, teraz nie pamiętam dokładnie.

Może źle robię, ale łączę fakty (przetarta kiera w specyficznym miejscu, i gdzieś tam problemy z układem kier.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wallbash: no nie były też zakręty.....

prawa ręka jest na drążku zmiany biegów a lewa na kierownicy taki mam styl jazdy, kręce jedną ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...