Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak mocy do 4rpm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

moje Audi super chodziło na gazie aż do ostatniej regulacji, mam A4 z silnikiem 2,6 zawsze jak dodawałem gazu auto przyspieszało równo a od 3000 obrotów dostawał kopa i jeszcze lepiej przyspieszał, nie wiem co zrobił gazownik że teraz auto do 4000 zbiera się jak muł, a po 4000 dostaje kopa, kiedyś już był poruszany ten temat, ale nie mogę go znależć, instalka KME co on mógł tam pokombinować (za każdym razem mówił mi że jest trochę słaba mieszanka na wyższych obrotach i dokładał aż zepsuł...) co robić?

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

pieprzeni gazownicy... mi też nie potrafią pomóc... i każdy gada co innego.. mam ich poprostu dosyć.. frajerzy...

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

pieprzeni gazownicy... mi też nie potrafią pomóc... i każdy gada co innego.. mam ich poprostu dosyć.. frajerzy...

to ja nie wiem co Wy macie za gazowników, ja drugie auto zagazowałem w jednym warsztacie, jednym 50000km i teraz drugim 80000km i nic, leje gaz, jeżdżę na przeglądy i wszystko hula jak ta lala :hi:

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

pieprzeni gazownicy... mi też nie potrafią pomóc... i każdy gada co innego.. mam ich poprostu dosyć.. frajerzy...

to ja nie wiem co Wy macie za gazowników, ja drugie auto zagazowałem w jednym warsztacie, jednym 50000km i teraz drugim 80000km i nic, leje gaz, jeżdżę na przeglądy i wszystko hula jak ta lala :hi:

O przeglądach to nie musisz mi nic mówić.. bo to chyba razej normalne, że filterki itd itp prawda?? a to ze coś się dzieje, i nikt nie potrafi mi pomóc, to moja wina?? nie jestem alfą i omegą żeby wszystko umieć sobie samemu naprawić...

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

pieprzeni gazownicy... mi też nie potrafią pomóc... i każdy gada co innego.. mam ich poprostu dosyć.. frajerzy...

to ja nie wiem co Wy macie za gazowników, ja drugie auto zagazowałem w jednym warsztacie, jednym 50000km i teraz drugim 80000km i nic, leje gaz, jeżdżę na przeglądy i wszystko hula jak ta lala :hi:

O przeglądach to nie musisz mi nic mówić.. bo to chyba razej normalne, że filterki itd itp prawda?? a to ze coś się dzieje, i nikt nie potrafi mi pomóc, to moja wina?? nie jestem alfą i omegą żeby wszystko umieć sobie samemu naprawić...

nie zrozumieliśmy się, ja nie mam pretensji do Ciebie, że sam nie potrafisz naprawić, tylko do gazowników, że oni tego nie potrafią zrobić :hi:

Opublikowano

co robić?

jechać do gazownika, który Ci to robił i mu powiediec o co chodzi...że popsuł i niech naprawi, no chyba, że sie znasz i sam będziesz grzebał

pieprzeni gazownicy... mi też nie potrafią pomóc... i każdy gada co innego.. mam ich poprostu dosyć.. frajerzy...

to ja nie wiem co Wy macie za gazowników, ja drugie auto zagazowałem w jednym warsztacie, jednym 50000km i teraz drugim 80000km i nic, leje gaz, jeżdżę na przeglądy i wszystko hula jak ta lala :hi:

O przeglądach to nie musisz mi nic mówić.. bo to chyba razej normalne, że filterki itd itp prawda?? a to ze coś się dzieje, i nikt nie potrafi mi pomóc, to moja wina?? nie jestem alfą i omegą żeby wszystko umieć sobie samemu naprawić...

nie zrozumieliśmy się, ja nie mam pretensji do Ciebie, że sam nie potrafisz naprawić, tylko do gazowników, że oni tego nie potrafią zrobić :hi:

siły na nich nie mam.. auto przestaje mi dobrze przyspieszac przy 4.5 tys obr. jeden p owiedział mi, że trzeba rozwiercić dysze wtryskowe, drugi żze wg niego wszystko jest ok, a trzeci zupełnie co innego...wsadzić kasę to nie problrm, tylko żeby coś pomogło.. sorry za OT, założyłem wątek na mój temat.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.