Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który silnik mamy chwalić?? AFN 110KM czy AFB 150KM ??

i wciepnij foty z cyfrówki, wtedy furka będzie ładniejsza.

Opublikowano
  • Autor

:D napisze mi ktos co mam zmienic w tej niuni ? :D

tzn jakie lampy ? koszt , jakie felgi koszt itp :P bede wdzieczny :D

Opublikowano

:D napisze mi ktos co mam zmienic w tej niuni ? :D

tzn jakie lampy ? koszt , jakie felgi koszt itp :P bede wdzieczny :D

lampy przód ( zależy jaki chcesz ) 500-800 zł polecam ori Valeo soczewki

felgi 17-18 cali zalezy jak trafisz ale od 1200 zł w góre ( używki )

zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół ok 350 zł

możesz jeszcze się pobawić w zderzaki od S4.. itp ale to już od Ciebie zależy :)

Opublikowano

:D napisze mi ktos co mam zmienic w tej niuni ? :D

tzn jakie lampy ? koszt , jakie felgi koszt itp :P bede wdzieczny :D

lampy przód ( zależy jaki chcesz ) 500-800 zł polecam ori Valeo soczewki

felgi 17-18 cali zalezy jak trafisz ale od 1200 zł w góre ( używki )

zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół ok 350 zł

możesz jeszcze się pobawić w zderzaki od S4.. itp ale to już od Ciebie zależy :)

Jak widzisz jest na co kase wydawac :grin: ale efekt koncowy -bombowy

Opublikowano
zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół
:shocked: sorki za OT :polew:

posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!!

Opublikowano
zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół
:shocked: sorki za OT :polew:

posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!!

sorki pomyłka.. chodziło mi o 40 mm :rolleyes: :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 22:47 _________________________________________________ cleary.. rzecz gustu.. najpiękniejsze wg. Mnie to 2 lifcik seryjne :)

Opublikowano
co masz na myśli poprzez cleary ?
chodziło mi o lexus style clear ich wygląd jest nie za bardzo!! przynajmniej dla mnie!
Opublikowano
  • Autor

felgi 17 , 18 ? nie za duze ? w Lodzi duzo dziur jest ; (

Opublikowano

nie, nie za duże.. 17" w sam raz :)

Opublikowano

ponawiam pytanie :rolleyes: masz AFN'a czy AFB'a bo różnica pewna jest.

w Lodzi duzo dziur jest

wszędzie jest dużo dziur :angry: i 17 to jest minimum , byle pożądne.
Opublikowano
  • Autor

mam chyba AFB bo 2,5tdi quattro 150km to afb ta ?

Opublikowano

chrom lusterka nie bardzo będzie pasowało moim zdaniem pozdrawiam :grin:

Opublikowano

Fajna, ale małe zmiany nie zaszkodzą :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.