Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Proszę o analizę logów statycznych i dynamicznych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam proszę o analize logów narazie tylko stycznych mojego autka chodz nie wiem czy mozna cos z nich wyczytac.Po weekendzie wrzuce dynamiczne i bs-y tzw:)))chodzi mi dokładnie czy autu nic nie dolega i czy wszystkie nastawy są oki.pozdrawiam

000- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6983.html

001- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6984.html

003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6985.html

004- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6986.html

007- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6987.html

008- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6988.html

009- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6990.html

010- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6991.html

011- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6992.html

Dołączam resztę logów do oceny,chodz ciezko je było robić ze złamaną nogą ;-)

dynamiczne

001,002,003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7028.html

004,005,008- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7031.html

009,010,012- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7033.html

BS

003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7029.html

004- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7032.html

011- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7034.html

_________________

Opublikowano

Nic nie widać na tych dynamicznych. Grupy logujemy pojedynczo, a szczególnie dynamiczne. Wstępnie można się domyślić, że przepływka słabo mierzy.

Opublikowano
  • Autor

Podziekował kolego.wstępnie przeczyszcze przepływke i moze powtórze logi dynamiczne ale na 4 biegu??? :embarrassed:

Opublikowano

Na 3 biegu wystarczy, tylko każda grupa osobno. No i w logach brakuje 011 dyn, a 12 jest zbędna.

Opublikowano
  • Autor

Witam ponownie juz z nową przepływką boscha.Z tego co zauwazyłem w wykresach to poprawe w 003.prosze o dalszą interpretacje.Odrazu przeprosze wszystkich za logi(za kółkiem siedział ojciec) i niektóre moga byc kijowe ale to narazie podglądowo jakos jak da rade ocencie.Dzieki i pozdrawiem

dyn

003- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7406.html

008- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7407.html

011- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7408.html

_________________

Opublikowano

Jest dobrze

Opublikowano
  • Autor

No to ok ale powiedz mi kolego ,bo ktos mi wywnioskował ze auto jest po chipie,jesli njest czy wszystko jest oki w logach nie ma jakis dziwnych odchylen?pozdrawiam

Opublikowano

Faktycznie sterownik jest po modyfikacji - dawki paliwa podniesione i doladowanie lekko lizniete.

Nie jestem w stanie powiedziec na ile KM zrobiona ta modyfikacja.

Zachecam do odwiedzenia profesjonalnej hamowni.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ok dzieki,chodzi mi czy nie jest czegoś za dużo z dawek np paliwa itp co wpływało by negatywnie na stan silnika.pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:08_________________________________________________Jeszcze pytanko co do logów ,czy na swiezo zimnym odpalonym silniku korekcje moga wygladac tak jak ponizej?dodam ze tak jest przez ok 10s i wraca do normy jak w wyzej pzrdstawinych logach.Pytam sie bo własnie z rana przy mrozach puszcza mi brzydkiego bąka?

013,014- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_8204.html

Opublikowano

Pokaz grupe 001, 013 i 014 na rozgrzanym silniku...

Opublikowano
  • Autor

kolego masz wyzej wszystkie logi :)tj 01 a zaraz znajde resztę ale co pamietam na rozgrzanym nie wychodzą poza -1

[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 13:11_________________________________________________013- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7103.html

014- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7104.html

prosze bardzo,dodam ze rano puszcza bąka jak jest mróz tylko jak ciepło oki

Opublikowano

Gra gitara :)

Opublikowano
  • Autor

no oki ale skad ten wielki bąk przecież grochówką go nie zalewam :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.