Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

antol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no oki ale skad ten wielki bąk przecież grochówką go nie zalewam
  2. kolego masz wyzej wszystkie logi :)tj 01 a zaraz znajde resztę ale co pamietam na rozgrzanym nie wychodzą poza -1 [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 13:11_________________________________________________013- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7103.html 014- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7104.html prosze bardzo,dodam ze rano puszcza bąka jak jest mróz tylko jak ciepło oki
  3. Ok dzieki,chodzi mi czy nie jest czegoś za dużo z dawek np paliwa itp co wpływało by negatywnie na stan silnika.pozdrawiam[br]Dopisany: 27 Luty 2010, 21:08_________________________________________________Jeszcze pytanko co do logów ,czy na swiezo zimnym odpalonym silniku korekcje moga wygladac tak jak ponizej?dodam ze tak jest przez ok 10s i wraca do normy jak w wyzej pzrdstawinych logach.Pytam sie bo własnie z rana przy mrozach puszcza mi brzydkiego bąka? 013,014- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_8204.html
  4. No to ok ale powiedz mi kolego ,bo ktos mi wywnioskował ze auto jest po chipie,jesli njest czy wszystko jest oki w logach nie ma jakis dziwnych odchylen?pozdrawiam
  5. Witam ponownie juz z nową przepływką boscha.Z tego co zauwazyłem w wykresach to poprawe w 003.prosze o dalszą interpretacje.Odrazu przeprosze wszystkich za logi(za kółkiem siedział ojciec) i niektóre moga byc kijowe ale to narazie podglądowo jakos jak da rade ocencie.Dzieki i pozdrawiem dyn 003- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7406.html 008- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7407.html 011- http://vaglog.rtnet.pl/anatol70_7408.html _________________
  6. U mnie było to samo i okazała sie pompa do wymiana
  7. Podziekował kolego.wstępnie przeczyszcze przepływke i moze powtórze logi dynamiczne ale na 4 biegu???
  8. Witam ja mam żółte :>
  9. witam proszę o analize logów narazie tylko stycznych mojego autka chodz nie wiem czy mozna cos z nich wyczytac.Po weekendzie wrzuce dynamiczne i bs-y tzw:)))chodzi mi dokładnie czy autu nic nie dolega i czy wszystkie nastawy są oki.pozdrawiam 000- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6983.html 001- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6984.html 003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6985.html 004- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6986.html 007- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6987.html 008- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6988.html 009- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6990.html 010- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6991.html 011- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_6992.html Dołączam resztę logów do oceny,chodz ciezko je było robić ze złamaną nogą ;-) dynamiczne 001,002,003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7028.html 004,005,008- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7031.html 009,010,012- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7033.html BS 003- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7029.html 004- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7032.html 011- http://rtnet.pl/vaglog/anatol70_7034.html _________________
  10. antol odpowiedział(a) na OKO temat w Audi A4 B5
    aha.naraziem szukam i nie widze innych kodów,moze kolego ty masz gdszies dostep do mojego modelu audi 98 rok AFB.[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 16:59_________________________________________________dodam ze np przedkosc pokazuje mi na 18 kanale
  11. antol odpowiedział(a) na OKO temat w Audi A4 B5
    Witam koledzy,powiedzcie mi dlaczego w moim AFB na 49 kanale pokazuje 13 a na 51 pokazuje 58.dodam sprawdzałem to rano zaraz po odpaleniu na zewnatrz było moze +4[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:46_________________________________________________czujnik g62 miałem wymieniany profilaktycznie 2 miesiace temu
  12. witam wszystkich posiadaczy 2,5 v6 tdi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.