Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Rurka podciśnienia w którym miejscu jest zlokalizowana?


Adriano007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dziś podpiąłem Vaga pod swój wózek i wskazał mi taki błąd:

17965-sprawdz rurki podciśnienia,czy się nie zagięła gdzieś,bo ciśnienie wraca i/lub nie przechodzi ,ewentualnie zle podłączone

Oczywiście błąd rozszyfrował mi jeden z forumowiczów z działu ,,Diagnostyka Vag"

Moje pytanie w którym miejscu znajduje sie ta rurka, od czego i do czego przychodzi ewentualnie proszeo naprowadzenie mnie na nią w inny sposób. A i jakie są przyczyny jej awarii? Pozdro i z góry Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ten błąd miałem ostatnio jak diagnozowałem AJM w tym temacie http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t117564.0.html;highlight=goldi i niestety Turbinka idzie dzisiaj do czyszczenia.Jakie są objawy autka co się dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam błąd jezdzilem tak rok aż turbinka padła przeładowanie :confused4: wymieniłem turbike zawor N75 i jest OK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a więc tak: w sumie to kilka razy zdarzył się mi spadek mocy przy prędkości ok 110 km/h. Wtedy też zatrzymuje się gasze silnik, odpalam i wszystko wraca do normy. Zaznaczyć chce że nie zawsze tak sie dzieje tzn zauważyłem ze jak po zapaleniu samochodu który stal kilka godzin nie gazuje zbyt mocno to po przejechaniu kilku kilometrów jak się silnik zagrzeje to wszystko jest oki. W związku z powyższym tak też robie i nie mam z tym problemu. Ponadto już rozmawiałem z mechanikiem i już jestem umuwiony na czyszczenie turbinki. Kwota jaką mi zaśpiewał to 200 zł (dobry znajomy i jeszcze lepszy fachowiec) więc chyba niezbyt dużo. Pozdro. A i zmieniłem paliwo na Vpower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji innego postu znalazłem shemat podciśnienia do ajm'a możesz sprawdzić !!

6e54d506ee21d183m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200 zł to jak za darmo jak za czyszczenie normalnie wołają 500 zł a kompletna regeneracja 1000 zł z gwarancją kolega wczoraj regenerował po mojej diagnozie i od razu wyrzucił katalizator i wyczyścił egr w tej kasie i pisał dzisiaj że to nie to auto teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów puścilem sie w trase i po porannym odpaleniu wszystko jest oki. Tak więc u mnie nie zdarza sie to czesto ale i tak oddam do czyszczenia. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tirem może być problem aczkolwiek tak jak pisałem dziś rano o 6:00 odpalilem fure i wszystko oki, ciągnie elegancko. Tak się zastanawiam czy czasem większy mróz nie odgrywa jakieś roli w tym naszym turbo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...