Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daffy

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daffy

  1. wlej 4,5 przejedz autem spradz olej i dolej
  2. wypalanie DPFa dlatego wiatrak pracował po zgaszeniu silnika
  3. daffy odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 2.0TDI
    Mialem kiedys taki przypadek w swojej b8 2.0 tdi auto zaczelo delikatnie szarpac z pierwszego biegu niewiem jaka mogla byc przyczyna tego ale samo to ustało
  4. daffy odpowiedział(a) na Rufin1 temat w 2.0TDI
    Tez tak mam ?
  5. Orlen Verva Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
  6. Umnie wypalanie to ponad 300km krotkie trasy Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
  7. Witam Panowie mam takie pytania Czy taki zestaw będzie pasował felga ATS MIZAR 19x8.5 et 34 opona 245/35 na zawiasie 1BE . Mile widziane foto jak taki zestaw siedzi na autku o podobnych parametrach Czy kolor felgi czarny diamentowy będzie odpowiedni do koloru autka dodam ze aktualnie mam przyciemnione szybki
  8. Jak płyn czysty i nie ubywa to jezdzic i sie cieszyc z bylgotania AJM lubi czasami zabulgotac [emoji106] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  9. Mozesz pozwiedzac poligon w Nowej Dębie i jeszcze niedaleko jest Jezioro Machowskie w miejscowosci Tarnobrzeg Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  10. To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  11. widziałem kilka autek i spoko żadna tajemnica miejscowość Hadykówka (trasa Nowa Dęba - Rzeszów) http://www.hej.mielec.pl/baza-ogloszen/art22009,darkfol-przyciemnianie-szyb-jakosc-za-najnizsza-cene.html ciekawe jak by grupowo u nich tylko czy byli by chętni na "wycieczkę"? tydzien temu robiłem w Hadykówce za awanta b8 zapłaciłem 260zł czas 2h.30 min solidna robota polecam
  12. Witam czy dostane nowe mapy 2016 do tej nawigacji i jaki byłby koszt wgrania Pl.menu
  13. Kolorek [emoji12] chyba takiego niema na Podkarpaciu[emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  14. Widze ze klega miejscowy [emoji1] pogratulowac ekstra bryka a to moje cudo troche biedne ale daje rade[emoji4] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
  15. To mam za stare autko
  16. Witam Tez chętnie bym się dowiedział czy jest taka możliwość moje radyjko to MMI 3G HIGH szukałem i nic a patrząc po różnych filmikach jest taki pasek głośności
  17. Witam co powiecie o tym warsztacie na Podkarpaciu link poniżej, planuje podnieśc moc z tego co się dowiadywałem robią program pod auto powiedzieli mi 1100 zł.Mam niedaleko dlatego potrzebuję opini. https://www.facebook.com/DPF-Serwis-Adam-Majcherczyk-236676243133739/timeline/ http://www.dpf-serwis.pl/
  18. daffy odpowiedział(a) na pumaboss temat w Audi A4 B8
    Witam to jaki koszt wgrania PL MENU i najnowszych map Daj namiary na PW
  19. Dziś tak z ciekawości sprawdziłem i zgadzam się z wypowiedzią kolegi
  20. może za mocno wciskasz kluczyk
  21. Witam Potrzebuje foto jak autko wygląda na oponach letnich 225\50\17 felga et35 zawias 1BE
  22. Więc tak to będzie wyglądać przy zawieszeniu 1BE felgi 7.5 /17 et 35 opona 225/50/17 . A jak by to wyglądało jak bym założył oponę 235/45/17zawieszenie 1BE felga7.5/17 ET 35 czy nic nie będzie tarło czy wejdzie bez problemu , znajomy ma w B7 taki rozmiar opon przy feldze 7.5" nie wiem jakie ma ET ale felgi są orginał AUDI.
  23. Optymalnie 8.5 a minimalna jaka szerokość dla opony 245/45/17. .to jaką szerokość opony założyć na felgi 7,5/17 et 35 czy 235/45/17 będzie ok ,na nalepce na drzwiach mam 225/50/17 lub 245/45/17
  24. Witam mam pytanie co do felg i opon jak to będzie wyglądać w B8 felgi 17" szer.7.5 ET 35 opona 245/45/17
  25. Witam mam pytanie a niechce zakladac nowego tematu co do tych felg jak by to wygładało w AUDI A4 b8 17x7.5 ET28 http://allegro.pl/show_item.php?item=4790738085

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.