Treść opublikowana przez daffy
-
Ile wchodzi dokładnie oleju 2.0 tdi cacha
wlej 4,5 przejedz autem spradz olej i dolej
-
Problem z temperaturą chłodzeniem/ pomoc
wypalanie DPFa dlatego wiatrak pracował po zgaszeniu silnika
-
Szarpie przy ruszaniu
Mialem kiedys taki przypadek w swojej b8 2.0 tdi auto zaczelo delikatnie szarpac z pierwszego biegu niewiem jaka mogla byc przyczyna tego ale samo to ustało
-
Obroty- czy to normalne 2.0 tdi
Tez tak mam ?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Orlen Verva Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Umnie wypalanie to ponad 300km krotkie trasy Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam Panowie mam takie pytania Czy taki zestaw będzie pasował felga ATS MIZAR 19x8.5 et 34 opona 245/35 na zawiasie 1BE . Mile widziane foto jak taki zestaw siedzi na autku o podobnych parametrach Czy kolor felgi czarny diamentowy będzie odpowiedni do koloru autka dodam ze aktualnie mam przyciemnione szybki
-
AJM dziwne odgłosy przelewania cieczy
Jak płyn czysty i nie ubywa to jezdzic i sie cieszyc z bylgotania AJM lubi czasami zabulgotac [emoji106] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Mozesz pozwiedzac poligon w Nowej Dębie i jeszcze niedaleko jest Jezioro Machowskie w miejscowosci Tarnobrzeg Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
widziałem kilka autek i spoko żadna tajemnica miejscowość Hadykówka (trasa Nowa Dęba - Rzeszów) http://www.hej.mielec.pl/baza-ogloszen/art22009,darkfol-przyciemnianie-szyb-jakosc-za-najnizsza-cene.html ciekawe jak by grupowo u nich tylko czy byli by chętni na "wycieczkę"? tydzien temu robiłem w Hadykówce za awanta b8 zapłaciłem 260zł czas 2h.30 min solidna robota polecam
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam czy dostane nowe mapy 2016 do tej nawigacji i jaki byłby koszt wgrania Pl.menu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kolorek [emoji12] chyba takiego niema na Podkarpaciu[emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Widze ze klega miejscowy [emoji1] pogratulowac ekstra bryka a to moje cudo troche biedne ale daje rade[emoji4] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Skala głosu w MMI 3G
To mam za stare autko
-
Skala głosu w MMI 3G
Witam Tez chętnie bym się dowiedział czy jest taka możliwość moje radyjko to MMI 3G HIGH szukałem i nic a patrząc po różnych filmikach jest taki pasek głośności
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Witam co powiecie o tym warsztacie na Podkarpaciu link poniżej, planuje podnieśc moc z tego co się dowiadywałem robią program pod auto powiedzieli mi 1100 zł.Mam niedaleko dlatego potrzebuję opini. https://www.facebook.com/DPF-Serwis-Adam-Majcherczyk-236676243133739/timeline/ http://www.dpf-serwis.pl/
-
Aktualizacja MMI w ASO
Witam to jaki koszt wgrania PL MENU i najnowszych map Daj namiary na PW
-
A4 b8 problem ze stacyją nie włącza zapłonu
Dziś tak z ciekawości sprawdziłem i zgadzam się z wypowiedzią kolegi
-
A4 b8 problem ze stacyją nie włącza zapłonu
może za mocno wciskasz kluczyk
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam Potrzebuje foto jak autko wygląda na oponach letnich 225\50\17 felga et35 zawias 1BE
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Więc tak to będzie wyglądać przy zawieszeniu 1BE felgi 7.5 /17 et 35 opona 225/50/17 . A jak by to wyglądało jak bym założył oponę 235/45/17zawieszenie 1BE felga7.5/17 ET 35 czy nic nie będzie tarło czy wejdzie bez problemu , znajomy ma w B7 taki rozmiar opon przy feldze 7.5" nie wiem jakie ma ET ale felgi są orginał AUDI.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Optymalnie 8.5 a minimalna jaka szerokość dla opony 245/45/17. .to jaką szerokość opony założyć na felgi 7,5/17 et 35 czy 235/45/17 będzie ok ,na nalepce na drzwiach mam 225/50/17 lub 245/45/17
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam mam pytanie co do felg i opon jak to będzie wyglądać w B8 felgi 17" szer.7.5 ET 35 opona 245/45/17
-
Felgi 17 cali 7,5 szerokie, ET 28 - czy można takie założyć...?
Witam mam pytanie a niechce zakladac nowego tematu co do tych felg jak by to wygładało w AUDI A4 b8 17x7.5 ET28 http://allegro.pl/show_item.php?item=4790738085