-
Ile wchodzi dokładnie oleju 2.0 tdi cacha
wlej 4,5 przejedz autem spradz olej i dolej
-
Problem z temperaturą chłodzeniem/ pomoc
wypalanie DPFa dlatego wiatrak pracował po zgaszeniu silnika
-
Szarpie przy ruszaniu
Mialem kiedys taki przypadek w swojej b8 2.0 tdi auto zaczelo delikatnie szarpac z pierwszego biegu niewiem jaka mogla byc przyczyna tego ale samo to ustało
-
Obroty- czy to normalne 2.0 tdi
Tez tak mam ?
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Orlen Verva Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Umnie wypalanie to ponad 300km krotkie trasy Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Witam Panowie mam takie pytania Czy taki zestaw będzie pasował felga ATS MIZAR 19x8.5 et 34 opona 245/35 na zawiasie 1BE . Mile widziane foto jak taki zestaw siedzi na autku o podobnych parametrach Czy kolor felgi czarny diamentowy będzie odpowiedni do koloru autka dodam ze aktualnie mam przyciemnione szybki
-
AJM dziwne odgłosy przelewania cieczy
Jak płyn czysty i nie ubywa to jezdzic i sie cieszyc z bylgotania AJM lubi czasami zabulgotac [emoji106] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
Mozesz pozwiedzac poligon w Nowej Dębie i jeszcze niedaleko jest Jezioro Machowskie w miejscowosci Tarnobrzeg Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
To nie jest w Milelcu. Trasa Nowa Dęba -Rzeszów w miejscowosci Hadykówka jak masz daleko to lepiej dopłacic i zrobic na miejscu [emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Piecowe przyciemnianie szyb Lublin
widziałem kilka autek i spoko żadna tajemnica miejscowość Hadykówka (trasa Nowa Dęba - Rzeszów) http://www.hej.mielec.pl/baza-ogloszen/art22009,darkfol-przyciemnianie-szyb-jakosc-za-najnizsza-cene.html ciekawe jak by grupowo u nich tylko czy byli by chętni na "wycieczkę"? tydzien temu robiłem w Hadykówce za awanta b8 zapłaciłem 260zł czas 2h.30 min solidna robota polecam
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Witam czy dostane nowe mapy 2016 do tej nawigacji i jaki byłby koszt wgrania Pl.menu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kolorek [emoji12] chyba takiego niema na Podkarpaciu[emoji1] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Widze ze klega miejscowy [emoji1] pogratulowac ekstra bryka a to moje cudo troche biedne ale daje rade[emoji4] Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
-
-
Skala głosu w MMI 3G
To mam za stare autko
daffy
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta