Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak sprawdzić czy turbina działa OK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze to troche dziwne pytanie ale ja tam fachowcem nie jestem ...wydaje mi się jednak ze turbina mi troche szwankuje ... furka ma jakby słabsze porzyspieszenie ....\

Moze ktos powie jak sprawdzic kiedy turbina szwankuje a kiedy jest OK?? please

Opublikowano

najprosciej i najpewniej podpiac VAG i przejechac sie autem...wyjdzie wszystko co jest nie tak

Opublikowano

moze przeplywka pada i dlatego mocy mu brak :wink:

Opublikowano
Moze to troche dziwne pytanie ale ja tam fachowcem nie jestem ...wydaje mi się jednak ze turbina mi troche szwankuje ... furka ma jakby słabsze porzyspieszenie ....\

Moze ktos powie jak sprawdzic kiedy turbina szwankuje a kiedy jest OK?? please

podpiąc pod Vag'a i zrobic test podczas jazdy ....

tutaj masz opisane

-> http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=2770&start=0

Opublikowano
  • Autor

Ok tylko co to jest przepływka

Opublikowano

przeplywomierz...takia mala paskuda wpieta w rure dolotowa ktora informuje komp jaki ma byc sklad mieszanki..lubi czesto sie zepsuc

Opublikowano
  • Autor

dzięki posprawdzam co i jak ... moze w koncu dojde co jest grane

Opublikowano

spanky, ulala dokladne info...a ja to uproscilem do minimum :smile:

Opublikowano
spanky, ulala dokladne info...a ja to uproscilem do minimum :smile:

no co .... :wink:

widac ze kolega "zielony" w tych sprawach wiec niech siedzi i czyta .... :twisted:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

paftelll,

turbina nadaje sie do regeneracji nawet po przejechaniu 100tys. km.

z tego co wiem mo kolorze spalin mozna poznac jaki jest stan turbiny(jesli auto w wydychanym powietrzu sporo kopci to raczej wina turbiny. i jeszcze po pieknie jeczacym dzwieku dobry mechanik oceni stan tego dopalacza :a4fan:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
paftelll,

turbina nadaje sie do regeneracji nawet po przejechaniu 100tys. km.

z tego co wiem mo kolorze spalin mozna poznac jaki jest stan turbiny(jesli auto w wydychanym powietrzu sporo kopci to raczej wina turbiny. i jeszcze po pieknie jeczacym dzwieku dobry mechanik oceni stan tego dopalacza :a4fan:

co to znaczy po jczcym dzwieku? :)

Opublikowano

co to znaczy po jczcym dzwieku? :)

po swiszczacym - teraz bardziej pasuje:)

Opublikowano
(jesli auto w wydychanym powietrzu sporo kopci to raczej wina turbiny

bzdura mozesz miec filtr powietrza zapchany i tez kopci,duzo zalezy jeszcze od koloru dymka :twisted:

Opublikowano
(jesli auto w wydychanym powietrzu sporo kopci to raczej wina turbiny

bzdura mozesz miec filtr powietrza zapchany i tez kopci,duzo zalezy jeszcze od koloru dymka :twisted:

BZ(D)URA TO TAKA RZEKA W POLSCE :cool: JAKBYS POTRAFIL DOKLADNIE CZYTAC TO MOZE BYS ZAUWAZYL ZE COS WSPOMNIALEM O KOLORZE SPALIN :redface:

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 02-04-2007, 15:06 ]

dlaczego jesteś niegrzeczny ? Jest jakiś cel, że podnosisz ton ?

Chyba wiesz co oznaczają duże litery.... :cool:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.