Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JoeyTomek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam mam podobny problem przy włączaniu nawiewu na szybe dmucha na nogi czy to tez te silniczki? prosze o pomoc
  2. czeli pompa oleju i turbina do wymiany?....(((((
  3. Nie mam jak wiec szykuje sie wizyta u mechanika, ale moze to byc pompa oleju??? mam nadzieje ze nie załatwiłem turbiny bo dziwnie gwizdze przy przygazowaniu ((. Kontrolka zapala sie tylko powyzej 2000 obrotów jakos tak + / -.
  4. Witam wczoraj zaczeła migac mi kontrolka oleju mimo ze na bagnecie jest wystarczająca ilosc. Dzis zaczeła gwizdac chyba turbina i nie wiem co sie dzieje:((( bardzo i pilnie prosze o pomoc. Pozdrawiam uzypełnij profil
  5. nie no panowie nikt tutaj o moim upierdzielonym czarnuchu nie wspomnial:) ale co fakt to fakt kierunki martin wysmienite szkoda ze juz je opchnoles :PPP. Powanzniej mowiac milo bylo wstepnie poznac jeszcze dwoch nowych sorni respect martin respect:) piotra juz poznalem wczesniej. Ogolnie pozytywne wrazanie i oby nas wiecej do pieczenie chleba pozdrawiam
  6. co to znaczy po jczcym dzwieku?
  7. było jasno napisane przy jezdzie na WPROST. To jest stuk pojedynczy przy zmianie biegu z 1na 2 i z 2 na 3 czasem go nie ma czasem jest zalezy jak szarpie sie biegami . Zadne felgi i ich rozmiary pytanie było sprecyzowane. pozdrawiam
  8. Witam tez mam zamiar włozyc cos takiego do mojego autka i spytam wprost bo nie mam ani g-techa anidostepu do hamowni: 1. czy przebieg ma znaczenie? ( 174000 ) 2. chip z tego co widziałem 300 zł skąd jest ten facet? 3. ile kosztuje wstawienie chipa bo jak rozumiem sam tego nie zrobie i gdzie ewentualnie mogłbym to zrobic w moich okolicach czyli tam gdzie wybieracie sie na zlocik. Bedę wdzieczny za klarowną odpowiedz. pozdrawiam
  9. wymieniony jak reszta filtrów )) az taki laik to nie jestem:) pozdrawiam
  10. lampka gasnie. A co do zapalania to roznie czasem 3sec czasem jakies 7 sec. Ja mysle ze to pompa paliwa, ale dlatego tutaj napisałem bo moze ktos wkoncu sobie z tym poradził i moze sie myle. pozdrawiam
  11. u mnie silnik pracuje rowniusieńko mam tylko problemy z odpaleniem czy to zimny czy to ciepły, ale też tylko po dłuższym postoju. Czasem odpala odrazu poprostu zalezy od dnia. Thats it pozdrawiam
  12. powiedzcie mi taką rzecz: czy te osłony bardzo wytłumiaja samochód czy to tylko kwestia czystosci silnika? pozdrawiam
  13. termostat wymieniłem zaraz po kupnie wiec to napewno cos innego. Pozatym na Vagu nie wykazał zadnych błedów wiec czas szukac dalej. pozdrawiam
  14. jak to dokładnie sprawdzić? mam ten sam silnik co ty. pozdrawiam
  15. dokładnie ja tez byłem na diagnostyce i wszystko mam ok. Tym bardziej ze zawieszenie jest po remoncie. Facet powiedział mi ze moze cos stukac o obudowe skrzyni biegów ale on tam nic nie widzi i zeby sie nie przejmowac. Najlepsze jest to ze czasem są te stuki a czasem nie. Przegub chyba tez nie bo to bardziej przy skrecaniu, pozatym to tylko słychac na wolnej jezdzie na wprost do 3iego biegu potem juz jest cisza. Czyli szukamy dalej pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.