Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Zapach spalin na postoju po wywaleniu kata...


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy oszczędzają też na uszczelkach przy katalizatorze i uszczelniają pastą czyli możliwe, że tam gdzie masz wspawaną rurę za kata, jest nieszczelność. Warto sprawdzić też te miejsca. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczędzają bo drogie jak cholera... komplet chyba z 70zł o ile pamiętam...

a trzeba dać nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , co do uszczelek to sa ori nowki , ja juz tak mam ze jak robic to porzadnie.

Czasami obrywa mi sie przez to od narzeczonej bo troszke kasy wkladam , nie to zeby sie psulo moje autko ale jak trzeba juz cos wymienic to staram sie ori zakupic a zewzgledu na przejezdzane kilometry srednio 50tys co roku to kazdy wyjazd do Polandowa wiaze sie z wizyta w serwisie , dokladny przeglad wymiana czego trzeba i smigam dalej. (mimo ze na szafie juz ponad 300 tys km a ludziska nie wieza ze mozna miec tak zadbane i sprawne autko :cool1: )

Wracajac do tego zamiennika to bylo to dosc szeroko polecane na forum , zanim sie wziolem za demontaz kata to dosc duzo czytalem opini na temat tego zaminnika a jest on zrobiony z aluminium.

Ale tak sobie przypominam , ze jak odbieralem niunie od mechaniora to narzekal ze mial problem z wyjeciem kata i ponoc gdzies luzowal uklad wydechowy zeby temu sprostac :mysli: tak wiec poskrecal do kupy wszystko a jednak gdziec spalinki bokiem uciekaja :wallbash: chodz zadnej glosniejszej pracy wydechu nie zlokalizowalem czy tez jakiegos przedmuchu.

Czyli czas zajzec jeszcze raz pod spod i obwachac niunie :kox:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...