Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co sądzicie o tym radiu CB ALAN 78 PLUS


sfinks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie chcę kupić radio CB ale nie wiem jakie kiedyś miałem ALANna 78 PLUS i byłem zadowolony ale służył jako urządzenie stacjonarne nie wiem jak będzie się sprawował w niuni :grin: dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam http://www.allegro.pl/item201023077_alan_78_plus_nowka_wroclaw_fv.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo za odbiór i nadawnie glownie odpowiedzialna jest dobra antenka ;] co do tego radyjka to ładnie wygląda zmiana kanałów w gałce na + bym powiedział. osobiscie jeżdże na Harrym II ASC postawiłem na wygodę a funkcja ASC bardzo przydaje sie w mieście wg mnie nie trzeba ciągle squelchem sie bawić;] myśle ze będziesz zadowolony z tego alana mam alana w dostawczym i powiem ze fajnie sie spisywał ostanio mu coś odbija tylko nie wiem czy to wina SWR czy radyjka nie mam niestety miernika zeby to sprwdzić a czasu zeby do kumpla podjechać też brak ;] nie ma podanych wymiarów tego radyjka, szkoda wiadomoby było czy zajmie dużo miejsca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam niestety miernika zeby to sprwdzić a czasu zeby do kumpla podjechać też brak ;] nie ma podanych wymiarów tego radyjka, szkoda wiadomoby było czy zajmie dużo miejsca..

Wymiary: 37x139x182 mm

mam nadzieję że zmieści się do tej małej półeczki po lewo od kiery

jeszcze jak ktoś by zaproponował jakąs antenke nie koniecznie na magnes myślałem raczej o przykręconej na stałe na uchwyt do klapy tylko by nie była zbyt długa może tak od 1-1.5m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup unidena 520 Pro i nie kombinuj

Ok ale ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam gdzie to usłyszałem ani kiedy) Ze uniden 520 stracił homologację wiesz coś na ten temat?? a może się mylę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak - stracily te sprowadzane skadstam i przerabiane na europejskie czestotliwosci. Tyle wiem. Ori zostaja z papierami.

Ja mam antenke presidenta hawaii, ale wydaje mi sie troszku za krótka - 80cm minimum. Co do parametrow to kazdy producent inaczej mierzy parametry wiec ciezko poradzic co jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie chcę kupić radio CB ale nie wiem jakie kiedyś miałem ALANna 78 PLUS i byłem zadowolony ale służył jako urządzenie stacjonarne nie wiem jak będzie się sprawował w niuni :grin: dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam http://www.allegro.pl/item201023077_alan_78_plus_nowka_wroclaw_fv.html

Jeżeli w grę wchodzą używane sprzęty, to zainteresuj się Alanem 28, lub 18.

To, moim zdaniem, bardzo dobre TRX-y, ze świetnym odbiornikiem, które ciężko porównać z obecnie produkowanymi.

Miałem i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...