Jump to content
IGNORED

Co sądzicie o tym radiu CB ALAN 78 PLUS

Recommended Posts

Jak w temacie chcę kupić radio CB ale nie wiem jakie kiedyś miałem ALANna 78 PLUS i byłem zadowolony ale służył jako urządzenie stacjonarne nie wiem jak będzie się sprawował w niuni :grin: dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam http://www.allegro.pl/item201023077_alan_78_plus_nowka_wroclaw_fv.html

jak wiadomo za odbiór i nadawnie glownie odpowiedzialna jest dobra antenka ;] co do tego radyjka to ładnie wygląda zmiana kanałów w gałce na + bym powiedział. osobiscie jeżdże na Harrym II ASC postawiłem na wygodę a funkcja ASC bardzo przydaje sie w mieście wg mnie nie trzeba ciągle squelchem sie bawić;] myśle ze będziesz zadowolony z tego alana mam alana w dostawczym i powiem ze fajnie sie spisywał ostanio mu coś odbija tylko nie wiem czy to wina SWR czy radyjka nie mam niestety miernika zeby to sprwdzić a czasu zeby do kumpla podjechać też brak ;] nie ma podanych wymiarów tego radyjka, szkoda wiadomoby było czy zajmie dużo miejsca..

nie mam niestety miernika zeby to sprwdzić a czasu zeby do kumpla podjechać też brak ;] nie ma podanych wymiarów tego radyjka, szkoda wiadomoby było czy zajmie dużo miejsca..

Wymiary: 37x139x182 mm

mam nadzieję że zmieści się do tej małej półeczki po lewo od kiery

jeszcze jak ktoś by zaproponował jakąs antenke nie koniecznie na magnes myślałem raczej o przykręconej na stałe na uchwyt do klapy tylko by nie była zbyt długa może tak od 1-1.5m

mam antenkę midland pc6 i ciungnie znakomicie. 10 - 12km spokojnie i ma wygodną dźwigienkę do odkręcania, więc szybko i sprawnie idzie ją położyć. Długość 160cm

kup unidena 520 Pro i nie kombinuj

Ok ale ktoś kiedyś powiedział (nie pamiętam gdzie to usłyszałem ani kiedy) Ze uniden 520 stracił homologację wiesz coś na ten temat?? a może się mylę

Guest Murzyn

tak - stracily te sprowadzane skadstam i przerabiane na europejskie czestotliwosci. Tyle wiem. Ori zostaja z papierami.

Ja mam antenke presidenta hawaii, ale wydaje mi sie troszku za krótka - 80cm minimum. Co do parametrow to kazdy producent inaczej mierzy parametry wiec ciezko poradzic co jest najlepsze.

Jak w temacie chcę kupić radio CB ale nie wiem jakie kiedyś miałem ALANna 78 PLUS i byłem zadowolony ale służył jako urządzenie stacjonarne nie wiem jak będzie się sprawował w niuni :grin: dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam http://www.allegro.pl/item201023077_alan_78_plus_nowka_wroclaw_fv.html

Jeżeli w grę wchodzą używane sprzęty, to zainteresuj się Alanem 28, lub 18.

To, moim zdaniem, bardzo dobre TRX-y, ze świetnym odbiornikiem, które ciężko porównać z obecnie produkowanymi.

Miałem i polecam.