Jump to content
IGNORED

[B6 AVB] czyszczenie zaparowanych lamp

maudia4
 Share

Recommended Posts

witam

czy w modelu a4 avant 2003 lampy xenon da sie zdjac klosze ??? bo cholery mi czasem paruja i wiem ze w koncu troche sciemnieja jesli sie ich nie wyczysci . czy ktos to robil?? czy mozna zdjac te plastiki z przodu??

dzieki[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 23:08 _________________________________________________czy mozna zdjac te klosze???

temat poprawiony

hm..... ciężka sprawa jest z tym zeby je ściągnać sam chciałem ale zrezygnowałem. Sa na kleju obsadzone.....

zapewne sie Je da sciągnąć ale Ja sobie odpusciłem temat....

Zaklej taśmą śruby do regulacji ustawienia lamp - to tamtendy leci woda. Wystarczy kilka kropel i lampa paruje.

ale one nie paruja jak leci woda czy pada tylko jak jest wilgotny deszcz /mgla !!!

Wystarczy że jest wilgotno pod maską. Albo umyjesz dobrze auto.

Miałem podobny problem

Najpierw zdjąłem całą lampę osuszyłem cały klosz suszarką do włosów, potem wszystkie szpary utkałem klejem (może być silikon - są pod kolor)

Jak się okazało miałem nieszczelność przy uszczelce.

Ważne że pomogło

:th:

Sciagnac szklo nie jest prosto!!! Klej ktory mamy puszcza dopiero w 350 stopniach!!!

Waże aby zabieg rozklejania i klejenia zrobil "znawca tematu" inaczej bedzie parowalo :th:

Mialem tez taki objaw zaplacilem 70 pln za taka usluge ale lampa jak nowa zero pary!

wez to pod uwage :a4fan: