Jump to content
IGNORED

[B5] zakłócenia na cb radiu jak wlacze xenony

Recommended Posts

jak w temacie niewiem czemu ale jak wlacze xenony to z cb-radia nie da sie wogole korzystac szumi jak cholera, ale jak wylacze je to jest ok. czy moze ktos sie spodkal z czyms takim bo szczeze mowiac to bardzo mi bedzie niedlogo potrzebne a bez swiatel to ciezko w nocy jechac. dodam ze przetwornice sa uziemnione a nawet jak ktos stanie obok samochodem tez z cb to tez ma zaklucenia

oto chodzi ze zaklucenia nie wchodza na radio poprzez zasilanie tylko poprzez antene tzn to wyglada tak jakby przetwornice wysylaly jakies fale czy cos takiego bo nawet jak staniesz obok samochodem z cb to tez bedziesz mial zaklucenia na swoim radiu

witam, maiłem podobny problem w A8, radyjko presidenta za ok 700PLN i jak dodawałem gazu to strasznie szumiało w głośnioku, nikt nie doszedł co było nie tak ale jak kupiłem jeszcze lepsze radyjko (chyba z 5 filtrami) to sobie jakoś "wygłuszyłem"... osobiście myślę, że coś jest źle uziemione ale opinia jest taka, że na "bęzynie" niektóre radia (szczególnie te tańsze) słabo działają... weź na test jakigoś wypasa i sprawdź instalację radia.