Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Sterowanie radiem Pioneer z kierownicy, proszę o wsparcie


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić moduł do sterowania radiem Pioneer F900bt z kierownicy. Kiere mam wielofunkcyjną więc szkoda by było odpuścić tą funkcjonalność.

Problem tylko w tym że nie bardzo wiem jaki moduł kupić. Jeden moduł jest do aut z puszką CAN drugi do aut bez tej puszki. Czy w moim aucie mam CAN czy nie. Co to w ogóle jest CAN ?

http://www.allegro.pl/item951352064_sterowanie_z_w_kierownicy_audi_a3_a4_a6_a8_tt_iso.html

oraz

http://www.allegro.pl/item951370996_sterowanie_z_w_kierownicy_audi_a3_a4_tt_iso.html

Może macie inne sklepy albo wiecie gdzie coś takiego można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Może ekspertem nie jestem, ale z tego co doczytałem się na aukcji, to wybór kostki zależy od radia jakie posiadasz oraz rocznika Auta.

Podaj kilka informacji to doradzimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CAN to cyfrowa magistrala danych (w dużym skrócie)

Masz Can'a i po nim komunikuje się np. radio z wyświetlaczem i sterowaniem z kiery.

P.S.

W kwietniu powinienem już mieć interfejsy z CAN'em

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można zapytać dlaczego wymieniasz Pioneer-a na RNS-e?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po głębszym zorientowaniu w temacie rezygnuję z RNS-E z prostego powodu-nie ma dvd a jakoś nie chce mi się bawić w zew. odtwarzacz dvd kiedy w pioneerze mam wszystko, mam w planach mały zabieg dopasowania koloru pod kolor deski i bedzie pieknie, bo to co mi się najbardziej nie podoba to czarny fortepianowy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem podjąłeś dobrą decyzję. Sam nie rozumiem czego każdy zachwyca się tym RNS-e jak można mieć inne radyjko 2DIN w podobnej cenie a za to z większymi możliwościami i z nową technologią :hi::evil:

p.s.

pokażesz fotki jak włożysz Pioneera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...