Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Było by świetnie bo u mnie z tą stacjonarką jest masa zawodu a pod USB jeszcze nie dostałem ... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj :hi:

[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 19:22_________________________________________________a

Ja mam kabel i vag coma to moge udostepnic jak cos :wink4:

a może podjechał byś do nas z kabelkiem na spota :> tylko jeszcze jakiś laptopik by był potrzebny bo u mnie bateria padnięta max 30 min trzyma ,a jak nie to udostępnisz :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam taka luzną propozycje ... wspominałem już o grillu ale do Jaworzna to trzeba wiekszej organizacji ludzi i wgl a wiec wpadł mi do głowy pomysł aby w ramach któregoś spota nie spotykac sie za schelem tylko tutaj (miejsce oznaczone czerwoną kropką) :decayed:

beztytuulnk.jpg

kazdy dojedzie to jest niecale 2km od szpitala ... jest gdzie zostawic auta , kazdy wezmie kiełbache ja moge przywiezc grilla ktos zapoda węgiel i juz spot z atrakcjami a tylko kilka km dalej :decayed::P [br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 23:39_________________________________________________PS. a nawet jak nie grilla to i ognisko tam mozna rozpalic :good:[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2010, 23:40_________________________________________________jeszcze jesli chodzi o sprawe parkowania aut to mozna podjechac pod sam brzeg gdzie jest miejsce na grille , ogniska itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja tośka trzyma 2 godziny :gwizdanie: oprogramowanie mam więc tylko kwestia kabla ... W najbliższym czasie może będę miał Vaga ręcznego było by bosko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciepły, godzinę spotów zmień, bo na 19 na pewno się wyrobię :cool1:

a co aj mam powiedziec :cool1:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2010, 09:33_________________________________________________

Moja tośka trzyma 2 godziny :gwizdanie: oprogramowanie mam więc tylko kwestia kabla ... W najbliższym czasie może będę miał Vaga ręcznego było by bosko :)

kabelek mam usb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na poniedziałek możemy się umówić ja zabiorę kompa i zobaczymy co tam się dzieje ;) Godzina spotów zmieniona na 19.19 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec na poniedziałek możemy się umówić ja zabiorę kompa i zobaczymy co tam się dzieje ;) Godzina spotów zmieniona na 19.19 :D

kompa :shocked: ??? :polew: => to musisz mieć ładny przedłużacz :naughty: :gwizdanie: fiu fiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...