-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
1.8 t mają 4 pojedyncze cewki a ja mam jedną podwójną natomiast A3 1.8 125 mają całkiem inną cewkę ale też nie podejdzie
-
[B5 ADR] Uszkodzona cewka zapłonowa
panowie mam ten sam problem cewka świeci i auto pracuje nierówno . Kupiłem na szrocie używkę ale po miesiącu było to samo szukałem w sklepach i znalazłem : HUCO za 700zł BOSCH za 1040 zł a ori 1300zł i pytanie czy ktoś zna tą tańszą cewkę bo na ori to nie mam kasy
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
witojcie potrzebuję sprawdzić cewkę w mojej zielonej więc pytanie kto ma 1.8 125 ADR ??
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
ja mam 271 000 km nic nie robione jeżdżony na oleju mobil 10w-40 wymiana co 10 tyś i od wymiany do wymiany poziom oleju utrzymuje się w normie nigdy nie spadł poniżej min czyli bierze jakieś 100-150ml ale to dlatego że jest zgazowany :gwizdanie:
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
nie ma co się stresować nowyxxx na pewno się zjawi na spocie w poniedziałek i wszystko się wyjaśni :gwizdanie: ja będę jak jeszcze będę miał auto no bo dla zainteresowanych sprzedaję autko ;( a no i mam do zaoferowania system hamulcowy ATE zaciski+tarcze+klocki 288mm wiadome jakie polecam
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja jestem usprawiedliwiony bo byłem w pracy :gwizdanie: no ale za tydzień będę
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
a ten sklep nazywa się AUTO BOSS i jest obok ronda solidarności w Trzebini ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ok mamy rozumieć że w najbliższy poniedziałek spotykamy się pod galerią o 18.00 tak ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no w poniedziałek ja na pewno będę
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
no to super a tak po za nami to kto się jeszcze wybiera ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja będę i możliwe że kolega paskiem wpadnie oczywiście jeżeli go przyjmiecie :gwizdanie: a no i wicio weź kabelek będziemy paska ważyć jeżeli to nie problem
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
witam wszystkich tu zgromadzonych tylko coś mało wiary
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
kto jutro będzie ?? i o której się spotykamy ??
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
Grill na masce jest na zaczepach od tylu
-
SPOTY CHRZANOWSKIE PONIEDZIAŁEK 18.00 "Pod Orłem"
ja się piszę na niedzielę jakby co to mogę kogoś zabrać :gwizdanie:
czeski
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta