Jump to content
IGNORED

[B5 AEB] Chip VTG

Recommended Posts

Witam

Tydzień temu byłem w naszej "przesadzonej" stolicy :bicz2:

Po miesiącach przeróżnych rozkmin , zapytań, telefonów i po zapoznaniu się z ofertą firm tuningowych z całego kraju i nie tylko wybór w końcu padł na VTG.

Niestety nie dam rady w tej chwili wkleić wykresu ani żadnych zdjęć bo jak zwykle mój dziadziuś(komp) ma jakieś ale!

W tej chwili mOj AEB legitymuje sie mocą 187km i 240Nm, pomiary były robione przy 36 stopniowym upale

Przy okazji chciałem polecić każdemu tą firmę a zarazem odradzić stanowczo wszystkich cwaniaczków z allegro wiem że to w innym dziale i tam też sie to znajdzie.

:a4fan:

Słuchaj albo wklejej wykres szybciutko i robimy temat o twoich modyfikacjach, albo przenosze ten wątek do działu "dobrzy tunerzy" - daj znać

No niestety nie mam takiej możliwości , musze zgrać najpierw fotki na poczte, póżniej jak bede smigał po mieście zajde do kafejki i wkleje wykresik i opisze nieco obszerniej mody :dance:

240Nm to nie troche za mało ?? chyba że o taki lajtowy poprosiłeś :naughty: ale moc dość nawet wzrosła - nawet więcej niż moment :tongue4:

240Nm to nie troche za mało ?? chyba że o taki lajtowy poprosiłeś :naughty: ale moc dość nawet wzrosła - nawet więcej niż moment :tongue4:

No tak jakoś wyszło , pierwszy pomiar po chipsie miał jeszcze niżej Nm, zwiekszyli delikatnie ciśnienie przy turbo i ostatecznie wyszło tak jak pisałem wyżej.

Czy prosiłem o lajtowy??? nawet nie musiałem.Wydaje mi sie ze u nich raczej sie nic nie robi na przymus, zresztą gdyby cos sie posypało zaraz by mieli reklamację !

Teraz autko kręci sie do 7200Rpm

:quattro: