Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wizytownik- zasada działania


Artur82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam prosbe- moj wizytwonik jest na 99% uszkodzony...jak mozecie to napiszcie mi czy on dziala podobnie do uchwytu na napoje...czyli przyciskasz i wyjazd - przyciskasz drugi raz i sie "chowa".
Ach i moze ma ktos jakies foto jak on wyglada od strony prowadzenia

Z gory dziekuje za odpowiedzi

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wyjete to cos to ja juz mialem ale poprostu zachowuje sie jakby nie bylo jakiejs sprezynki czy cos takiego.

Mozna go wysuwac i wsuwac ale od poczatku do konca musi byc uzywana "sila" :wallbash: - poprostu nie wyjezdrza samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no walsnie tylko gdzie i jak ta sprezynka jest umiejscowiona ??

jak rozbierzesz szufladkę na dwie części ,to zobaczysz wnękę na taką walcowatą sprężynę,zaczepia się ją o front szufladki od spodu,a reszta wchodzi we wnękę.

rozbierałem ją już jakiś czas temu i mogłem coś pomylić,ale wydaje mi się,że jest tak jak opisałem.jak rozłożysz szufladkę to sam na to wpadniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę zaczynać nowego tematu, to podepne się do starego.

Artur, udało Ci się naprawić ten wizytownik? Mam ten sam problem, nie chce mi się sam wysynąć wizytownik. Jak go rozebrałem mam tylko kółeczko zębate i ten rygiel do odblokowania po naciśnięciu. Niestety nie mam śladu po żadnej sprzężynie :/ macie jakiś pomysł na naprawe tego? chociaż zdjęcie tej sprężyny to może udałoby mi się ją dopasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę zaczynać nowego tematu, to podepne się do starego.

Artur, udało Ci się naprawić ten wizytownik? Mam ten sam problem, nie chce mi się sam wysynąć wizytownik. Jak go rozebrałem mam tylko kółeczko zębate i ten rygiel do odblokowania po naciśnięciu. Niestety nie mam śladu po żadnej sprzężynie :/ macie jakiś pomysł na naprawe tego? chociaż zdjęcie tej sprężyny to może udałoby mi się ją dopasować.

Znajomy problem :) Również to przerabiam, chyba trzeba będzie zakupić nowy wizytownik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic, właśnie zakupiłem z anglika to przełoże :D

Daj znać po przełożeniu, czy wszystko gra, jeśli będzie ok, to zrobię tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za filmik :hi:



Daj znać po przełożeniu, czy wszystko gra, jeśli będzie ok, to zrobię tak samo

Właśnie przełożyłem, wszystko pasuje tylko wystarczy zamienić miejscami. Jeśli chciałbyś zamienić również front z anglika, to musisz przyciąć z tyłu na jednym boku taki dystans. Inaczej będzie Ci lapać o esp(ponieważ będzie za bardzo wypuszczone na lewo). Odnośnie samej spreżynki to jest wszystko to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, nie zamyka mi się wizytownik, zrobiłem jak na filmiku, szufladka ładnie chodzi ale wciąż się rozwija, macie jakiś pomysł jak to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie teraz w dumu, jak coś to w weekend zrobie Ci zdjęcie dokładnie jak to ma wyglądać, bo gdzieś mi się tam pląta jedna szufladka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...