Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Listwy drzwiowe S4


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

jaki kolor mają listwy S4 do malowania,są jasno szare czy ciemne?

w jakich kolorach są dostępne w ASO?

chodzi mi o taki kolor,to są chyba niemalowane,czy takie dostanę w ASO i jaki to kolor?

bcpwuygbmkkgrhqehc8equu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor 7DL szary tylko taki jest w ETCE :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok,dzieki :good:

w ASO kosztuja 1440zl

watek o pakietach s-line/s4 72 str. ceny z aso niemcy

ja niedlugo sie wybieram do ASO w Niemczech bo ze Szczecina mam 50km do ASO Niemieckiego i sprawdze ile tam wolaja za listwy s4 bo sam sie na nie czaje :naughty: s line za malo odstaja-nie ma takiego efektu :gwizdanie:

Prosze bardzo oto aktualne ceny w niemieckim ASO...od marca beda drozsze bo zazwyczaj na wiosne podnosza ceny :sick3:

8E0-853-969-A-7DL 50,63€

8E0-853-970-A-7DL 50,63€

8E0-853-959-A-7DL 63,43€

8E0-853-960-A-7DL 63,43€

228,12€

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 20:42_________________________________________________chyba bardziej się opłaca :wink4: poza tym na allegro są srebrne drzwi od s4 z listwami ale zostało 2 szt. jak dzwoniłem koleś chciał 300zł za 2 listwy :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0-853-969-A-7DL

8E0-853-970-A-7DL

8E0-853-959-A-7DL

8E0-853-960-A-7DL

czy te listwy są 100% S4?

dzisiaj chciałem zamówić i gość powiedział,żebym najlepiej dał VIN,żeby nie było skuchy,ale nie mam skąd wziąć vinu S4 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. :good:

wolałem się upewnić,bo listwy zamawiam w Belgii i ze zwrotem byłby kłopot :gwizdanie:

przed chwilą dostałem nr VIN S4,więc skuchy nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka cena?

jutro będę dokładnie wiedział,ale myślę,że jakieś 250-260€

wiem,że tylna kosztuje prawie 60€,a przednie są trochę droższe.[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 18:29_________________________________________________

koszt kompletu 228.58€

...i byłoby pięknie,gdyby nie +120€ za sprowadzenie z Niemiec do Belgi,ponoć w Belgi nie mają magazynu centralnego :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup w niemcowni :tongue4:

albo pogadaj z tym kolegą co wrzucał ceny z niemiec może ci zakupi i prześle już w pl :gwizdanie:

dziwna ta opłata za sprowadzenie :mysli:

jak chciałem gniazda w5w w aso seata to też mi mieli ściągnąć z niemiec ale bez żadnych opłat dodatkowych jedynie czas oczekiwania się wydłużał :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szukam kogoś kto kupi mi je w Niemczech :wink4:

jak nie,to kupie w PL,w ASO ze zniżką 1244zł

no pojebani z tą dopłatą :disgust:,podobno nie mają żadnej centrali i muszą sprowadzać kurierem,ASO po Belgijsku :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ktory moze Ci zakupic te listwy w niemczech ma nick "hexx" pisalem z nim przez pw kilka dni temu oto co mi napisal :

"

8E0-853-969-A-7DL listwa lewy tył 68,19

8E0-853-970-A-7DL listwa prawy tył 68,19

8E0-853-959-A-7DL listwa lewy przód 82,71

8E0-853-960-A-7DL listwa prawy przód 82,71

Wow 300 euro Czy napewno chce wydac tyle kasy za 4 kawalki plastkiku.....

Co do rabatu to jest wazny do 31.08.10 ale musisz powalczyc bo nomalnie te 25 euro jest tylko dla serwisu albo akcesorii a listwy niestety sa czesciami. Ja przy zderzaku s-line targowalem sie 30min z 4 ludzmi i dopielem swojego. Najlepiej najpierw ustal czy ci go wezma i zadaj odrazu rachunku i zaplac...jak juz ci go zamowia to przy odbiorze sie juz pluc nie beda.

Jezeli chcesz to moge ci wziasc te listwy do Polski bo jade 30.04.10 czyli za 2 tygodnie. Potem bym ci przyslal to z Cieszyna ale najlepiej kurierem nie tymi zlodziejami z poczty polskiej. Jak co to daj znac. pozdrawiam "

tez mysle nad listwami s4 ale nawet cena w niemczech to ok 1100zl ze znizka 25 euro,moglem brac w zime jak wychodzilo 900zl :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...