Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Wasza ocena zestawu car audio

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,proszę o pomoc w ocenie zestawu do mojej furmanki ,na elektrodzie koleś stwierdził ze ten głośnik sie nie nadaje przy mojej muzyce :mysli: słucham house i trance wiec raczej szybkie bity

Głośnik Infinity REF1260w 30cm

Moc ciągła 300W RMS

Moc muzyczna 1200W

Skuteczność 93dB

Pasmo przenoszenia 22Hz - 450Hz

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=950840830

Docelowo głośnik będzie wyciągnięty z pudla i będzie grał w obudowie z żywicy w miejscu nadkola :)

Może ktoś doradzi coś innego ?? mam zamiar wydać do 1000 zl

z gory dzieki za pomoc :)

Opublikowano

1000 zł na sam głośnik? Pod jakim piecem będzie to pierdziało?

Opublikowano
  • Autor

1000 zł na sam głośnik? Pod jakim piecem będzie to pierdziało?

1000 na głośnik ,wmak ,kable , zestaw do oceny taki jak w podanym linku :)

Opublikowano

wszystko ok ten głośniczek na szybkie bity da rade nic się nie martw kompletuj sprzęt i montuj będzie ok

Opublikowano

Jeśli szukasz szybkości, to u tego burczybasa na pewno jej nie znajdziesz.

Poniżej tysiaka zrobiłbym ci np taki zestaw:

PB M-10 nowy

Signat Ram 3 mkII używka

Zestaw drutów z zasilaniem 21mm2

m-10 wrzucasz w 22l litry netto i pod signatem masz komplet; dynamikę, kontrolę i niezłe zejście (jak na closed).

Opublikowano
  • Autor

Jeśli szukasz szybkości, to u tego burczybasa na pewno jej nie znajdziesz.

Poniżej tysiaka zrobiłbym ci np taki zestaw:

PB M-10 nowy

Signat Ram 3 mkII używka

Zestaw drutów z zasilaniem 21mm2

m-10 wrzucasz w 22l litry netto i pod signatem masz komplet; dynamikę, kontrolę i niezłe zejście (jak na closed).

właśnie się trochę naczytałem na temat głośników PowerBass i widzę same świetne opinie :) ,wiec raczej będę zmierzał w tym kierunku co proponujesz :) na allegro wyszukałem PowerBass M-12 ,różnica w cenie to tylko 50pln ,warto dołożyć ?? czy zostac przy M-10 i jeszcze jedno pytanie czy trzeba zastosowac kondensator przy tej mocy glosnika ??

Opublikowano

Główna różnica pomiędzy m10 i m12 to powierzchnia membrany, a co za tym idzie, większa ilość dB jaką zdoła przepompować głośnik. W prostych słowach: M-12 zrobi większe zamieszanie. Czy straci na dynamice, ciężko mi powiedzieć, bo nie porównywałem bezpośrednio.

Z kondensatorem temat jest bardziej złożony. Na pewno wpięcie "kobucha" nie zaszkodzi. Czy coś poprawi? W teoretycznym założeniu tak. Ustabilizuje napięcie podczas zwiększonego poboru prądu przez wzmacniacz przy mocniejszym odkręceniu suba. Dzięki czemu mniej pod d..., dostanie np. akumulator.

Opublikowano
  • Autor

a wielkość skrzyni znacznie wzrasta ?? i jaki piec do tego i przewody ?? jakiej firmy polecasz ?

Opublikowano

kabel jak masz dawac to chociaz 20 mm2... ten carpower ma teoretycznie dla 4 Ohm: 1 x 225 W... wiec spokojnie bez kondzia

Opublikowano

M-12tke miałem w 29litrach, więc różnica jest jak widać spora, tym bardziej pod kątem rzeźbienia boczka.

Co do pieca, podałem ci powyżej. Druty, które mam w ofercie i naturalnie polecam to HW Energetic, Stinger, Sound Quest.

Po więcej szczegółów zapraszam na PW, gg lub @ żeby nie robić tu śmietnika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.