Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Co na temat takich alu felg? RS4 ale czy to warte...?


semirulez

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to model RS4 ale podejrzewam że w rozmiarze 17" cali znajde tylko podrubki (bardzo mi zalezy na 17"!!!!) bo oryginalne do RS4 są w rozmiarach 18-19 tyle że ja musze miec jedne z tych dwóch modeli, innych nie chce a co wiecej akceptuje tylko rozmiar 17" bo 18 poprostu sie boje! Jest za duzo minusów jak na 18 cali.... panowie pomozcie mi... co powiecie o tych felgach? Nie rozpadna sie? Prosze o pomoc

http://www.allegro.pl/item953419585_17_rs4_audi_5x100_germany_rasowe.html

http://www.allegro.pl/item952235121_felgi_17_z_oponami_rs4_5x112_audi_a4_a6_a8_passat.html

Jezeli tylko sa oryginalne albo jakiejs dobrej firmy w mniejszych rozmiarach z tych modeli to prosze o namiary. Jak mozecie mnie przekonac co do 18?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, użyj szukajki, bo połowa forum to chyba o felgach RS4, rozmiarach, "nie ori" itd. itp.

Znajdziesz odpowiedź na każde swoje pytanie.

W pierwszym linku jest nieprawidłowy rozstaw śrub. Natomiast u tego kolesia kupiłem swoje nie ori felgi i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2700 zł za używane REPLIKI i w dodatku niezbyt wielkie 17" ? Dobry żart :polew: Znaczy kolega może je wystawić i za 10.000$ bo to wolny kraj :) Ale jak dostaniesz za nie 2.000 zł, to możesz mówić o dużym szczęściu. Za 2.700 to na allegro można wyrwać różne wzory ORI 18" a nawet 19", oczywiście z oponami. Kolega Adamoo miał 19" RS4 za 3.200 jeśli dobrze pamiętam... Więc gdzie 2.700 za podróby ?

EDIT: Mój post był odpowiedzią na ofertę jednego z forumowiczów, jak widać została już usunięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ORI 17'' w pięknym wzorze + prawie nowe porządne opony od kolegi z forum a wypatrzone na aledrogo - komplet za 2000zł, więc IMO - na pewno tyle kasy za nie ori zestaw bym nie dał, tak samo 2000zł za same fele nie ori. Jak poczytasz forum to na pewno w każdym wątku znajdziesz info, że ORI = jakość, a na naszych drogach to dość istotne. W DE to można i na chińczykach jeździć, ale u nas... musi być mocny sprzęt. proponuję szukać używek całych kół z felgami ORI i rozmiarze 17-18''.

Sobie kupiłem te: http://www.allegro.pl/item950359860_oryginalne_felgi_audi_z_oponami.html

Przykładowe auto na tych felach wygląda tak (auto turdzi'ego):

p1030943k.jpg

A obserwowałem np. takie aukcje:

http://www.allegro.pl/item952205947_kola_do_audi_18_5_opon_zimowych_pirelli.html

http://www.allegro.pl/item933397889_felgi_audi_s_line_et20_zobacz_warto_5x112.html

http://www.allegro.pl/item916545144_audi_a3_a4_a6_s_line_felgi_z_oponami.html

Ale codziennie pojawiają się nowe i można trafić na okazję, póki sezon się na dobre nie rozpoczął.

Polecam też zaglądać do działu SPRZEDAM na forum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piero za pomoc, to dla mnie duza podpowiedź... Najbardziej podoba mi sie wzór S-line Et-20 (drugi link powyżej) jest poprostu przepiekny zwlaszcza do Avanta, ale wolalbym tylko Ori a nie ma takich 17"... Bardzo podoba mi sie tez wzor twoich kółek więc będę o nich myslał... Panowie, podpowiedzcie mi, jak do tej pory obawialem sie 17' i myslalem i 16" bo nie chcialem obnizać auta... teraz aby dostac ten wzor ktory chce musze myśleć o 18"... to co mnie od tej decyzji chroni to kilka minusów:

- 18" nie na nasze drogi (za duzo dziur)

- 18" sa bardzo szerokie i auto bedzie wiecej palic- ale jak z moca? jak na silnik 1.6 bede czul roznice? bedzie wolniejszy?

- aby zamontować 18" na pewno bede musial sporo obnizyc, jakie to są koszty mniej wiecej? wtedy z kolei w dupe dostaje karoseria...

Jak mozecie sie do tego odniesc?

Jezeli nie znajde dobrego rozwiazania na te dylematy beda to kola ORI takie jak ma Piero w rozmiarach 17" (co i tak jest duzo jak na polskie drogi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piero za pomoc, to dla mnie duza podpowiedź... Najbardziej podoba mi sie wzór S-line Et-20 (drugi link powyżej) jest poprostu przepiekny zwlaszcza do Avanta, ale wolalbym tylko Ori a nie ma takich 17"... Bardzo podoba mi sie tez wzor twoich kółek więc będę o nich myslał... Panowie, podpowiedzcie mi, jak do tej pory obawialem sie 17' i myslalem i 16" bo nie chcialem obnizać auta... teraz aby dostac ten wzor ktory chce musze myśleć o 18"... to co mnie od tej decyzji chroni to kilka minusów:

- 18" nie na nasze drogi (za duzo dziur)

- 18" sa bardzo szerokie i auto bedzie wiecej palic- ale jak z moca? jak na silnik 1.6 bede czul roznice? bedzie wolniejszy?

- aby zamontować 18" na pewno bede musial sporo obnizyc, jakie to są koszty mniej wiecej? wtedy z kolei w dupe dostaje karoseria...

Jak mozecie sie do tego odniesc?

Jezeli nie znajde dobrego rozwiazania na te dylematy beda to kola ORI takie jak ma Piero w rozmiarach 17" (co i tak jest duzo jak na polskie drogi)

kolego mieszkam niedaleko gościa który sprzedaje fele ( 2 pozycja) Jak chcesz to podjade do niego zobaczyc czy aprawde sa tego warte.

Mogę podjechac do niego w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego mieszkam niedaleko gościa który sprzedaje fele ( 2 pozycja) Jak chcesz to podjade do niego zobaczyc czy aprawde sa tego warte.

Mogę podjechac do niego w weekend.

Dziekuje bardzo za propozycje, ale jeszcze musze sie zastanowic, co wiecej nie jestem jeszcze na to przygotowany finansowo, bo to tego dochodzi jeszcze koszt obnizenia auta, a co wiecej do wyplaty jeszcze sporo czasu :(

Jeszcze raz dziekuje

Pozdrawiam

[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 14:52_________________________________________________

Dzięki Piero za pomoc, to dla mnie duza podpowiedź... Najbardziej podoba mi sie wzór S-line Et-20 (drugi link powyżej) jest poprostu przepiekny zwlaszcza do Avanta, ale wolalbym tylko Ori a nie ma takich 17"... Bardzo podoba mi sie tez wzor twoich kółek więc będę o nich myslał... Panowie, podpowiedzcie mi, jak do tej pory obawialem sie 17' i myslalem i 16" bo nie chcialem obnizać auta... teraz aby dostac ten wzor ktory chce musze myśleć o 18"... to co mnie od tej decyzji chroni to kilka minusów:

- 18" nie na nasze drogi (za duzo dziur)

- 18" sa bardzo szerokie i auto bedzie wiecej palic- ale jak z moca? jak na silnik 1.6 bede czul roznice? bedzie wolniejszy?

- aby zamontować 18" na pewno bede musial sporo obnizyc, jakie to są koszty mniej wiecej? wtedy z kolei w dupe dostaje karoseria...

Jak mozecie sie do tego odniesc?

Jezeli nie znajde dobrego rozwiazania na te dylematy beda to kola ORI takie jak ma Piero w rozmiarach 17" (co i tak jest duzo jak na polskie drogi)

Co powiecie na ten temat? Wydaje mi sie ze jednak bedzie to model ET45 oczywiscie ORI tak jak u kolegi PIERA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...