Skocz do zawartości
IGNOROWANY

USA Black Bullet S4 grill NOWE FOTY etc...


kadafi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie napisałem że mam sufit i środek s-line tylko że mam wlepkę E4J, a jak ktoś nie kojarzy co to oznacza więc podpowiedziałem:naughty: wiem że może nie każdemu się to podoba ale po co potem te komentarze,każdy ma prawo do swojej koncepcji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi s-line wewnetrzny jak i zewnetrzny nie jest potrzebny :doh: najwazniejsze zeby tarlo po glebie wachaczami :banan:

A tak BTW to mam trojramienna kiere i sportowe fotele co mi w zupelnosci wystarczy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mi s-line wewnetrzny jak i zewnetrzny nie jest potrzebny :doh: najwazniejsze zeby tarlo po glebie wachaczami :banan:

A tak BTW to mam trojramienna kiere i sportowe fotele co mi w zupelnosci wystarczy :decayed:

No i git, każdy ma swoja opcję rezania i jeżeli stwierdzisz że auto odpowiada Twoim upodobaniom to wszystko jest w jak najlepszym porządku:thumbup1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze fajnie by bylo miec slina in and out bo bym sie wtedy zajal tylko i wylacznie gleba i kolem :naughty: ale nie mozna miec wszystkiego i pakiet us mi w zupelnosci wystarczy i tak wydaje mi sie ze jest jedyne takie us w irl :banan::banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolegi z naszego klubu w irl :naughty: a6C6 na gwincie i blq :wink:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany 10-09-2012 at 22:01 ----------

maly up bo jakas cisza nastala :grin:

full serwis,powrot do ori wydechu

90713310200300387927356.jpg

i nowe oponki chociaz mialem nadzieje ze bardziej sie naciagna :kwasny: ale sami ocencie :wink:

90931610200300544531271.jpg

jeszcze pozostaje dobrac dystanse i SPAS :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony 215/35/19 wezszych nie bylo :wink:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:06 ----------

Maly up czekam na kuriera bo ma przywiesc dystanse 4x20mm a w miedzy czasie stalem sie posiadaczem nowego grilla

img20130512171703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony 215/35/19 wezszych nie bylo :wink:

---------- Post dopisany 14-05-2013 at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany 19-04-2013 at 23:06 ----------

Maly up czekam na kuriera bo ma przywiesc dystanse 4x20mm a w miedzy czasie stalem sie posiadaczem nowego grilla

http://img534.imageshack.us/img534/9616/img20130512171703.jpg

Gril w pytke :decayed: co do opon to też ubolewam że niema 205/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz szukam znaczka s4 ma ktos na zbyciu? :polew: :polew: :polew:

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:26 ----------

Trzeba bylo pomyslec nad9j a nie 8,5j tak samo jest w moim przypadku,wygladaja jak kola od roweru :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S4 powiadasz :polew: Zakładasz jakieś dystanse na przód ? czy to już ostatecznie tak zostanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No potrzebuje na wczoraj :polew: co do spasu to bedzie najlepszy jaki sie da zamowilem dystanse 4x20mm :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wygląda z tym grilem, chociaż ja bym nie montował znaczka S4.

Żółty halogen to świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie będziesz miał ostatecznie et ? bo u mnie jest z tyłu 20 a przód 27 i wygląda to przyjemnie :) chociaż wiadomo mogło być szerzej hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...