Jump to content
IGNORED

[B5 1Z] problem AIR BAG

grippen
 Share

Recommended Posts

Witam

Wczoraj w mojej niuni rok 95 zakładałem lampy II Lift czyli zespoloneValeo soczewki i jak założyłem i później bawiłem się elektryką i oczywiście wszystko się udało tylko usiałem w kostce koło kierownicy kabelki przemienić i teraz jak włączam długie to krutkie też się świecą więc jest ok . Teraz moje pytanie jak zapale samochód to świeci się kontrolka Air Bag i niewiem dla czego po 2 min ona gaśnie wcześniej gasła po 5 sekundach co mogłem źle zrobić ratujcie odłączyłem akumlator jak robiłem przy kostce i niewiem co jest pomocy

a nie włączyłeś czasem zapłonu mając odpięty licznik? wtedy zostanie zapisany błąd i będą właśnie takie objawy....wg. mnie wystarczy skasować błąd vag'iem i będzie ok :)

nic nie włączałem bo aku był odpięty.[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 11:49 _________________________________________________a może wie ktoś czy moge to sam skasować czy musi to specjalist i którą wersją programu mam laptopa interfejs pod USB może ktoś wie i będziemy :drunk:

pytałem o to włączenie zapłonu, bo u kuzyna miałem taka sytuacje - robił sobie immo, miał poodpinane zegary, poduchę i przekręcił kluczyk, i dokładnie tak samo kontrolka sie zachowywała-sygnalizowała w ten sposób zapisany błąd poduchy w pamięci zegarów. Wystarczyło wejść w Instruents (kanał 17 z tego co pamiętam), Faults, i wcisnąć Clear:) i po krzyku, kontrolka zaczęła gasnąć od razu. Nie potrzeba żadnej specjalnej wersji programu, czy interfejsu. Stąd ta moja hipoteza, że nic poważnego sie u Ciebie nie dzieje-jakbyś coś poważnego zbroił, to by w ogóle kontrolka nie zgasła. :a4fan:

dzięki Mrumi dzisiaj zobacze co i jak może się uda a jak tak to będziemy :drunk: