Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Chyba krzywo przykręcone wzmocnienie przednie czołowe.


Tiger017

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po wymianie rozrządu zauważyłem ze w aucie mam dziwny odstęp pomiędzy lampami a maską. Tzn od przodu patrząc lewa lampa nie mal styka z maską a prawa ma odstęp ok 0.3mm . Drugie - Maska po otworzeniu wystrzeliwuje do góry i się przycina na tym dzyndzlu od otwierania, trzeba lekko docisnąć ja do dołu i wtedy odblokować . I podczas zamykania trzeba albo pomoc sobie ręką albo podnieść wyżej i Trzasnąć. Po kombinacji z regulacją maski narobiłem sobie dziwne szpary pomiędzy maska a błotnikami a szczelina pomiędzy lampa a maską się nie zmieniła. A co do zamykania podniosłem na max zamek i wkręciłem odbojniki lekko i jest no ok .Choć maska lekko leży niżej niż przedtem . I pytanie czy takie zmiany spowodowane są złym przykręceniem wzmocnienia czołowego. Dodam że znajomy tez po wymianie u tego samego mechanika skarży się na dziwną szczelinę pomiędzy zderzakiem a maską. A mechanik dodaje iż lampy są źle przykręcone i mają rozbite mocowania plus zderzaki mają pogięte mocowania . Hm dziwne naprawdę . Proszę o pomoc. Bo nie wiem czy samemu się za to brac , czy też jest tu coś bardziej pokopanego w aucie . Dodam ze kiedyś auto uderzyło lisa, ale nic się nie stało. Lekkie obdrapanie i to tyle . A teraz taka zmiana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik zrobił zwykłą fuchę, zakończył robotę szybko i byle jak, pewnie następne auto już czekało - polska norma.

Sam nie powinieneś nic regulować, powinieneś pojechać na poprawienie fuszerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tam jest takiego że aż tak można przestawić przód?? Jakaś regulacja tam jest czy jak??? Bo auto mam od kilku dni i się nie znam. [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 05:00_________________________________________________PS. Odstęp między lampą a maską jest z boku , nie od góry . Wklejam przykładowe zdjęcie. Niestety nie mogę zrobić u siebie bo chwilowo nie posiadam sprawnego aparatu. c1b768bab46e3cf9m.jpg U mnie z lewej strony jest na styk lampa z klapą i widać ze jest ona przesunięta , a z prawej strony jest luka ok 3-4mm . I zderzak ma lukę ok 5-6 mm . Powiedzcie mi czy to spowodowane jest tym że ktoś tzn mechanik źle przykręcił wzmocnienie czołowe?? Znajomy tez tak miał i pojechał do mechanika i mu to poprawił, lecz luki były minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć do tego mechanika ,pokaż mu co żle zrobił i musi to poprawić .Żle spasował przód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff . Ale powiedzcie mi dla mojej własnej informacji . Co tam jest takiego że się reguluje wysokość i szerokość?? Czyżby wzmocnienie czołowe miało by większe oczka i w tym ten problem ??? Bo jak i lampy tak i zderzak idą w bok. Wygląda to tak jak bym miał krzywą maskę. Lecz szczeliny są ok . Jutro jadę z tym do niego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz są dużo większe oczka po to żeby można było regulować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki ;) Wiesz już się bałem że koleś wziął auto i nie wiadomo co robił . Nie mam klucza serwisowego i tak mu dałem jedyny komplet. Po tygodniu dopiero dał znać ze jest gotowy . Już się wystraszyłem że może w coś palnął bo auto było wyczyszczone . Ale w domu zauważyłem to iż jest przesunięte mocowanie . :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...