Skocz do zawartości
IGNOROWANY

gdzie sie dokładnie znajdują "kierownie turbiny?


Jarek

Rekomendowane odpowiedzi

witam

czy moge je rozruszac sam czy trzeba rozbierac turbinke?

Masz jakies dolegliwosci, ze chcesz rozruszac :?:

Mozesz sam bez rozbierania turbo. Przyjzyj sie turbinie patrzac od przodu auto, powinienes zauwazyc ciegno ktore idzie od takiej gruszki, w ktora wchodzi wezyk, do dolu turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos mi sie muli

tak mi sie wydaje??? raz ma kopa a raz nie a gaz wciskam tak samo i na rozgrzanym silniku,spalanie norma ,zadnej chmury,wyciekow oleju nie dolewam, sprawdzalem czy nie ma wycieków ale nic nie widziałem :((((

witam

czy moge je rozruszac sam czy trzeba rozbierac turbinke?

Masz jakies dolegliwosci, ze chcesz rozruszac :?:

Mozesz sam bez rozbierania turbo. Przyjzyj sie turbinie patrzac od przodu auto, powinienes zauwazyc ciegno ktore idzie od takiej gruszki, w ktora wchodzi wezyk, do dolu turbiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak kogos cytujesz to pisz raczej pod tym bo glupio sie to czyta, a po drugie opcja szukaj Twoim przyjacielem. :razz:

polecam tematy o zamulaniu i tym podobnym tam powinienes wszystko znalesc. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba raz na jakis czas pokazac swojej niuni kto rzadzi tym całym majdanem i dać jej ostro w kość (oczywiście na ciepłym motorku), jeżeli kierownice są w pierwszym stadium zapieczenia to powinno pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba raz na jakis czas pokazac swojej niuni kto rzadzi tym całym majdanem i dać jej ostro w kość (oczywiście na ciepłym motorku), jeżeli kierownice są w pierwszym stadium zapieczenia to powinno pomóc.

ja swojej wciaz pokazuje kto tu rzadzi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba mam podobny problem z moim AFN`em , dlatego wczoraj po gierkówce "trochę" ją przegoniłem ... :mrgreen:

Rzeczywiście raz ciągnie jak rakieta a raz tak sobie, moze jeszcze przepływka, ale to wyjdzie dopiero po testach VAG`iem. Opiszę co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście raz ciągnie jak rakieta a raz tak sobie, moze jeszcze przepływka, ale to wyjdzie dopiero po testach VAG`iem

baskecior, kto Ci to bedzie robil :?: Bo ja sie dogadalem ze Sprinterem, ale on jest z wrocka, a ostatnio rzadko tam bywam. Moze i ja bym sie podłonczył. :oops:

Dzisiaj moze z kumplem bede sam to robil ale nie wiem dokladnie, ktore bloki i nie wiem czy nam cos z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moze z kumplem bede sam to robil ale nie wiem dokladnie, ktore bloki i nie wiem czy nam cos z tego wyjdzie.

tutaj jest mala sciaga ;-)

:arrow: http://www.diagtronik.pl/forum/viewtopic.php?t=2770&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spanky, ale to juz dawno widzialem. :mrgreen:

Podobno nie dla kazdego sterownika sa te same bloki ale moge sie mylic bo sie nie znam. Nic moze sprobuje i cos mi wyjdzie.

Male OT: spanky, nie odpowiadaj na posty czy tematy, ktore sie powtarzaja bo robi sie bałagan. I nie odpowiadaj tez buzkami bo to nic nie wnosi.

Nie mam zamiaru Cie urazic ale sam wiesz, ze zaczyna sie robic balagan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki spanky, ale to juz dawno widzialem. :mrgreen:

Podobno nie dla kazdego sterownika sa te same bloki ale moge sie mylic bo sie nie znam. Nic moze sprobuje i cos mi wyjdzie.

no to sie mylisz ....

sa takie same ... ;-)

Male OT: spanky, nie odpowiadaj na posty czy tematy, ktore sie powtarzaja bo robi sie bałagan. I nie odpowiadaj tez buzkami bo to nic nie wnosi.

Nie mam zamiaru Cie urazic ale sam wiesz, ze zaczyna sie robic balagan.

jak ma to pomoc to przestane ......

choc odpowiedzi na powtarzajace sie tematy/posty to sprawa dyskusyjna ...

P.S widze ze pierwsza wstawiona buzka i jestem na widelcu .... widze ze wprowadzany zostaje ostry rygor ..... ;-)

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście raz ciągnie jak rakieta a raz tak sobie, moze jeszcze przepływka, ale to wyjdzie dopiero po testach VAG`iem

baskecior, kto Ci to bedzie robil :?: Bo ja sie dogadalem ze Sprinterem, ale on jest z wrocka, a ostatnio rzadko tam bywam. Moze i ja bym sie podłonczył. :oops:

Dzisiaj moze z kumplem bede sam to robil ale nie wiem dokladnie, ktore bloki i nie wiem czy nam cos z tego wyjdzie.

JA mam w Łodzi zarzyjaźniony warsztat , w ktorym takie rzeczy moge sobie potestowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos pokazac na fotce gdzie sa te kierownice i ten dzyndzel który trzeba rozruszać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapiesz za ciegno od gruszki i ruszasz gora dol :razz:

oj bo sie spocisz,nie jest to dobra metoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos nigdy sie nie spocilem przy tym bo oczywiscie nie samymi palcami bo to sie nie uda(za słaba siła)tylko kluczem np nr 15 i bez wysilku rozruszac sie da :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...