Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co to za wtyczki ?!


koszmid

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie dwóch niepodłączonych wtyczek w mojej prześlicznej Angie... Jeżeli to głupie pytanie po prostu o tym powiedzcie :) ale nie nabijajcie się. Obydwie znajdują się za lewym przednim reflektorem trochę poniżej niego. Ta pierwsza ma strasznie grube kable ale...

U4Uu9.jpg

mnie interesuje ta różowo-czarna (chyba poniżej jeżeli nic nie pomyliłem).

r463S.jpg

Może to istotne ale kod 59c klimatronika czyli wartość temperatury zewnętrznej z zewnętrznego czujnika temperatury pokazuje mi -49st.C. Podejrzewam, że go w ogóle nie ma ale wtyczki w standardowym miejscu (czyli za zderzakiem) też nie ma. Czy to może być to??

Z góry dziękuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z różowym środkiem to od czujnika temperatury zewnętrznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie jak bym miał to chyba bym się zorientował :) poza tym ta wartość pokazywana na klimatroniku z tego czujnika: zawsze -49stopni od razu nasunęła mi pomysł, że pewnie w ogóle go nie ma. Problem z tym czujnikiem jest taki, że przy jego braku chłodzenie klimą nie będzie się załączało a lato się zbliża :P. Sama nagrzewnica czy tam jakiś inny sprzęt jest sprawdzony i działa. Mało tego jak jest słonecznie to czujnik nasłonecznienia pod szybą jest traktowany wtedy bardziej poważnie niż ten zewnętrznej temperatury bo w te słoneczne dni chłodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta z różowym środkiem to od czujnika temperatury zewnętrznej

Jeśli się nie mylę, to taka sama jest też podłączona do klaksonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...