Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Radio concert


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie pytanie w aucie jest zamontowane radio blaupunkta travelpilot e1 postanowiłem je zmienić na concertII i pojawił się problem, nie działają głośniki wiem ze blaupunkt ma wbudowany wzmacniacz a concert nie wiec tu może leży problem, że bez wzmacniacza nic nie zdziałam i pytanie czy taki wzmacniacz muszę dokupić czy jest zainstalowany w aucie jak to sprawdzić jeśli brak to jaki kupić i co jeszcze będzie mi potrzebne??? pozdrawiam Wiktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że w radiu jest wyjście na 2 głośniki + aktywny tył o ile dobrze kojarzę więc jakieś przejście albo mostek? nigdy nie miałem do czynienia z concertem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokładnie jest na dwa głośniki a jak resztę podłączyć obejdzie się bez wzmacniacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że tak, wystarczy, że zmostkujesz, czyli podłączysz kable dwóch głośników do jednego wyjścia.

Nie wiem jak radio ma rozgraniczyc dzwięk na ten tył..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie nie tak oczywiscie bo mostek to raczej nic dobrego :evil:

oczywiste to jest ze bedzie odbrze jak zakupisz jakis wzmak i wtedy tyl pusicisz przez wzmaka lub odwrocisz tyl z przodem bo lepiej wieksza moc dac na przod (bo z przodu jest wtedy scena) :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co robić czy kupić inne radio nieoryginalne i po kłopocie czy bawić się wzmacniacz tylko co teraz zrobić z radiem concert hihihi trzeba sprzedać jak myślicie które rozwiązanie będzie najlepsze ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

a Concert nie odtwarza plyt?? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

a Concert nie odtwarza plyt?? :polew:

przeoczyłem, że to concert II :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam takie pytanie w aucie jest zamontowane radio blaupunkta travelpilot e1 postanowiłem je zmienić na concertII i pojawił się problem, nie działają głośniki wiem ze blaupunkt ma wbudowany wzmacniacz a concert nie wiec tu może leży problem, że bez wzmacniacza nic nie zdziałam i pytanie czy taki wzmacniacz muszę dokupić czy jest zainstalowany w aucie jak to sprawdzić jeśli brak to jaki kupić i co jeszcze będzie mi potrzebne??? pozdrawiam Wiktor

Przeczytaj - ten temat poradzisz sobie :good:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...