Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Radio concert

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy mam takie pytanie w aucie jest zamontowane radio blaupunkta travelpilot e1 postanowiłem je zmienić na concertII i pojawił się problem, nie działają głośniki wiem ze blaupunkt ma wbudowany wzmacniacz a concert nie wiec tu może leży problem, że bez wzmacniacza nic nie zdziałam i pytanie czy taki wzmacniacz muszę dokupić czy jest zainstalowany w aucie jak to sprawdzić jeśli brak to jaki kupić i co jeszcze będzie mi potrzebne??? pozdrawiam Wiktor

Opublikowano

mi się wydaje, że w radiu jest wyjście na 2 głośniki + aktywny tył o ile dobrze kojarzę więc jakieś przejście albo mostek? nigdy nie miałem do czynienia z concertem

Opublikowano
  • Autor

tak dokładnie jest na dwa głośniki a jak resztę podłączyć obejdzie się bez wzmacniacza

Opublikowano

oczywiście, że tak, wystarczy, że zmostkujesz, czyli podłączysz kable dwóch głośników do jednego wyjścia.

Nie wiem jak radio ma rozgraniczyc dzwięk na ten tył..

Opublikowano

spokojnie nie tak oczywiscie bo mostek to raczej nic dobrego :evil:

oczywiste to jest ze bedzie odbrze jak zakupisz jakis wzmak i wtedy tyl pusicisz przez wzmaka lub odwrocisz tyl z przodem bo lepiej wieksza moc dac na przod (bo z przodu jest wtedy scena) :evil:

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem co robić czy kupić inne radio nieoryginalne i po kłopocie czy bawić się wzmacniacz tylko co teraz zrobić z radiem concert hihihi trzeba sprzedać jak myślicie które rozwiązanie będzie najlepsze ????

Opublikowano

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

Opublikowano
  • Autor

to jest concert na płyty hihihihi

Opublikowano

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

a Concert nie odtwarza plyt?? :polew:

Opublikowano

Jak nie potrzebujesz płyt a chcesz żeby świetnie wyglądało to dołóż wzmacniacz a jeśli lubisz słuchac płyty i wolisz, żeby wyglądało tylko dobrze to kup inne radio z czerwonym podświetleniem :good:

a Concert nie odtwarza plyt?? :polew:

przeoczyłem, że to concert II :wallbash:

Opublikowano

Koledzy mam takie pytanie w aucie jest zamontowane radio blaupunkta travelpilot e1 postanowiłem je zmienić na concertII i pojawił się problem, nie działają głośniki wiem ze blaupunkt ma wbudowany wzmacniacz a concert nie wiec tu może leży problem, że bez wzmacniacza nic nie zdziałam i pytanie czy taki wzmacniacz muszę dokupić czy jest zainstalowany w aucie jak to sprawdzić jeśli brak to jaki kupić i co jeszcze będzie mi potrzebne??? pozdrawiam Wiktor

Przeczytaj - ten temat poradzisz sobie :good:.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.