Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Nagły brak wspomagania


cingular

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni remontuje swoje autko. Dziś wymieniłem pompę wspomagania i pompę wody, wszystko zrobiłem zgodnie z obowiązującymi zasadami, wspomagania odpowietrzyłem tak jak się to robi, wszystko było cacy, auto pracowało 20 min na włączonym silniku po czym wyłączyłem motor. Ponieważ zamiast płynu chłodniczego zalałem wodę destylowaną w celu przepłukania układu to postanowiłem że spuszczę wodę i zaleją płyn. Tak zrobiłem przy czym nie wiem czemu wspomaganie zniknęło!!! Nie wiem jaki to ma związek ale przestało działać. Zauważyłem, że płyn w zbiorniczku wspomagania zrobił się gorący. Wspomaganie po następnym odpaleniu silnika zadziałało, też nie wiem czemu po czym jak zgasiłem silnik zniknęło na amen. Czy może mi ktoś powiedzieć co się dzieje bo już mi ręce opadają. Pompa jest nowa niby ZF. Przy 2000 obrotów wspomaganie działa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co rzeczywiście kupiłem szajs, bo nową pompę odpowietrzyłem jak trzeba bo robię to nie pierwszy raz, płynem zalałem febi 6162 zielony minelrał więc ok, pompę podmieniłem na starą i wszystko trybi jak powinno, a na nowej pompie działa ale tylko jak zimny jest płyn, jak się nagrzeje to pompa działa tylko na obrotach ok 2000. Wiesz co kolego, aż się :sick3: chce ale nie podaruje kolesiowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...