Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Proszę o pomoc w skasowaniu bądź naprawie błędu.


endru79

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!

Każdorazowo po włączeniu silnika kontrolka AIRBAG zapala sie i znika, dopiero po przejechaniu ok 6 km zapala mi się ponownie i świeci do końca jazdy, tak wystąpuje zawsze . Po podłączeniu do Vaga-a wskazuje mi błąd 01794 (nieprawdiłowy nr vin w sterowniku airbag).

Ponoć można zaadaptować programem vag i naprawić ten błąd.

Prosze kolegów o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Mam dostęp do skanera diagostycznego ViAKEN V-Scan VAG 5053 tylko że ani ja ani kolega nigdy tego nie robiliśmy. Prosze o radę jak to zrobić, może parę wskazówek. Boję się coś zepsuć. Błagam pomożcie już mam dosyć tej kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy że wpadniesz do W-Wy na spota i tam Ci to zrobią bez problemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też kupiłem sobie taki sam i powiem ci tyle ,że na początek wydawało mi się ok, ale chcąc zrobić coś więcej nie byłem pewny czy to zrobi na szczęście nic nie spartoliłem. Zasada niby tak jak w vag - wchodzisz w poduszki dalej adaptacja i wpisujesz kanał 081 i zatwierdzasz dalej powinno kazać wpisać wartość więc wpisz 02905 i zatwierdz - koniec. Czy się uda? trzeba by było wyprubować , decyzja należy do ciebie. POWODZENIA. JA kupiłem sobie już VCDS wię te zagadki mam już za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro spróbuję , dzięki bardzo dam znać jak poszło a może ktoś wie jakie mogą być skutki takiego przedsiewzięcia ?[br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 21:32_________________________________________________I sprobówałem, tyle że nie mogę wpisać wartości 02905 na swoim Vag-u.

LsnkA.jpg

Jak ktoś ma inna opcję to prosze o pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...