Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b5 All] % skuteczność amortyzatorów.


Damiancio24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie jakieś 300km temu wymieniłem amortyzatory mts technix wszystkie odboje i osłony nowe podczas wymiany wszystko nasmarowane złożone idealnie. Zawieszona jest nisko dlatego pytanie do Was, po sprawdzeniu na trzepakach wyszło że prawy tył 62% lewy tył 72% prawy przód 68% lewy przód 72% czy to dobre parametry?? diagnosta powiedział ze wszystko jest ok bo do 15% skuteczności wynik jest negatywny. Ale czy przy nowych amorkach powinno tak byc???dodam ze autko jest twarde trzyma się w zakrętach niesamowicie. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zakupem auta byłem w 2 warsztatach co zajmują się

zawieszeniem i w obydwu dostałem całkiem inne wyniki

skuteczności amortyzatorów. Pomimo, że w obydwu warsztatach mieli

sprzęt diagnostyczny tej samej firmy (wydruki były identyczne).

Myślę, że tego typu badania są nie do końca precyzyjne i nie należy

do końca im wierzyć. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie jakieś 300km temu wymieniłem amortyzatory mts technix wszystkie odboje i osłony nowe podczas wymiany wszystko nasmarowane złożone idealnie. Zawieszona jest nisko dlatego pytanie do Was, po sprawdzeniu na trzepakach wyszło że prawy tył 62% lewy tył 72% prawy przód 68% lewy przód 72% czy to dobre parametry?? diagnosta powiedział ze wszystko jest ok bo do 15% skuteczności wynik jest negatywny. Ale czy przy nowych amorkach powinno tak byc???dodam ze autko jest twarde trzyma się w zakrętach niesamowicie. pozdrawiam

Miałem podobną sytuacje po zakupie. Sprawdziłem i jeden miał 60 % a drugi 72 % po roku na tej samej stacji przy ponownej próbie wyszło w obu po 68 % widać na naszych drogach polepszyło się pierwszemu. Dlatego teraz nawet nie sprawdzam a nie stabilność karoserii sama wskazuje że do wymiany nadają się wszystkie cztery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...