Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem ze wskaźnikiem paliwa


Frimuś

Rekomendowane odpowiedzi

pisalem juz jeden temat i nikt mi nie chcial pomoc

dzis zamienilem z kolegi audicy caly plywak i dalej wskazowka na blacie po chwili opadala do rezerwy !!!!! wiec nie to

malo tego zamienilem jego licznik i dalej to samo odpalam pokazuje stan taki jak powienien byc a po chwili opada do zera i rezerwa sie wlanacza/

Moglby mi ktos pomoc !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a vaga podlaczyles???? tam ci wszytsko sie ukaze co jest zesrane bo ztego co piszesz to jak nie plywak to precesor czy jakos to sie nazywa w liczniku no ale jak podlaczyles inny licznik to nie wiem :mysli: mowie ci vaga podepni i bedzie wszytsko jasne :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinalem zero bledow !!!!!!!!!!!

[br]Dopisany: 31 Marzec 2010, 21:59_________________________________________________wczoraj taka sytuacja:

odpalam autko i jest ok wiec jade sie przejechac i zaraz zaczyna opadac wracam na podwurko zostawiam auto na jalowym po butowaniu i patrze wskazowka powedrowala do gory ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary no ja chcialem pomoc ale nie mam zielonego pojecia :wallbash: pierwszy raz spotykam sie z takim problemem :blink: jak vag nic nie pokazal mowisz to juz zupelnie zgupilem ;( zajeb go do pelnma wacha moze sie odblokuje mu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź wtyczki od zegarów tam może coś nie łączyć, no chyba, że licznik kolegi też źle pokazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy prztznam sie szczeze ze niewiem co bylo powodem usterki ale dzis na nowo wszysko popodpinalem przeczyscilem zlozylem do kupy i jest ok !!!!

Wskaznik pokazuje tak jak powinien , chociaz zastanawialem sie co moglem zle podpiac i powiem wam ze NIC !!!! wiec co zpowodowalo....??? Archiwum X

Z gory wielkie dzieki koledzy za porady :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...