Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BLB] 2 wzmacniacz do concert


jarku21

Rekomendowane odpowiedzi

mam radio concert mam juz podłączony fabryczny sub ze wzmacniaczem i chciałbym do tego jeszcze dołożyć su-ba ze wzmacniaczem wbudowanym którego juz posiadam.posiadam jeszcze zestaw kabli do jego podłączenia(zasilanie,niebieski do załączenia wzmacniacza z radia i RCA) dodam ze ten zestaw wymontowałem z poprzedniego auta. potrzebuje pomocy w jego podłączeniu.Nie chciałbym tez przy tym doprowadzić do zakodowania radia bo nie posiadam kodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz zamiar zamontować aftermarketowy subwoofer, to wypnij ori sub, bo w tandemie nie będzie grać to dobrze. W kostce mini ISO masz sygnał RCA (rozpiska na radiu lub w sieci)

Co do braku kodu w concercie to ew. rozkodowanie kosztuje w okolicach 70zł. Nie odbierz tego jako szyderę, ale kupując auto za ponad 40kpln, nie masz luźnych paru złotych??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dwa suby chcesz podlaczyc w jednym aucie zasilane z roznych wzmakow ciekawe jak chcesz to zestroic ??

Odpusc sobie temat :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym zakodowaniem to chodzi mi o to by później sie nie bawić w szukanie i jeżdżenie gdzieś aby ktoś mi to rozkodował. skoro mówicie ze 2 su-by nie będą grały dobrze to nie będę kombinował pomyślałem sobie ze skoro leży bezużyteczny to chciałem go wykorzystać bo w poprzednim aucie grał dość fajnie ale ze nie lubię bębnienia tylko dobrej jakości dźwięk a to by tylko pogorszyło to zostaje przy ori.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...