Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy


goralesko25

Rekomendowane odpowiedzi

czesc [a4 1.8 t 1996r] mam problem z iskra na trzecim garze . wymienilem modul zaplonu , cewke i sprawdzalem tez na innym ecu z tego samego rocznika i iskry ciagle nie ma.

nie wiem co moze byc pszyczyna???. czy bede musial pruc kable???? pomocy

[mod]Proszę podawać w prefiksie model silnika[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam mozliwosci z tym kablem . czy mozna to sprawdzic miernikiem???[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:09_________________________________________________nie mam tez pojecia kture kable wychodza z ecu do cewki i czy lacza sie z modulem zaplonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować miernikiem czy nie ma przebicia lub w nocy odpal i patrz czy przypadkiem nie widać iskrzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienialem w ciemno : cewke, ecu, modul zaplonu i to samo . super koszta :angry:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:15_________________________________________________kable sa troche mokre pszy skszyni od oleju ale sa grube i dobrze zaizolowane . sprawdzalem je na odpalonym silniku rekoma i chyba by mnie popiscilo. nic takiego nie bylo [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:20_________________________________________________jak dam go do warsztatu to za prucie kabli zaplace polowe auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisz jaki model silnika masz, bo jak masz faktycznie ADR to masz tam na 3 cylindrze wpuszczaną taką laskę do świecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory muj model to AEB 031828[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:17_________________________________________________Cewke z fajką kupilem nową i też nie ma iskry . starą cewke wpiołem na inny cylinder i dziala . czyli to nie wina cewki ani fajki . wydalem nie potszebnie kase a problem jest gdzie indziej??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł wzmocnienia zapłonu ...

Właśnie miałem to pisać bo znalazłem w ETCE, że występuje w Twojej instalacji

przekaźnik instalacji stopnia mocy 4D0 905 351 lub 8DO 905 351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda występuje wymieniłem go dzisiaj i to samo [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:42_________________________________________________nie wiem jak to sprawdzic

[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:43_________________________________________________jak myslisz???? jak go oddam do warsztatu duzo zaplace za sprawdzenie tego[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________ :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...