Treść opublikowana przez goralesko25
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
sory przeciez napisales ze ubytki bym zauwazyl[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:56_________________________________________________masz na mysli ta siatke na pompie oleju + wymiana olej jeszcze raz[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:58_________________________________________________wczoraj zalalem go castrolem 10 na 40 ???? wlac mu ten sam czy moze 15 na 40 pul syntetyk i czy turbo go pszyjmnie nabiegane ma 186 000 mil
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
nie wydaje mi sie ze ten wyciek ma duzy wplyw na cisnienie. wczesniej dolewalem litr oleju na tydzien - wyciek byl przez czujnik oleju ale kontrolka sie nie palila[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:53_________________________________________________jak sprawdzic te ubytki - bagnet pokazuje ok
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
wyciek mam ale lekki pod filtrem oleju
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
czy pompa oleju pasuje od 1.8 bez turbo???
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
silnik pracuje cicho . panewek jeszcze nie slychac . [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:38_________________________________________________co proponujesz ??? wyczyscic pompe oleju czy wymienic na nowa turbo chyba jeszcze zyje ma cztery lata [br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:42_________________________________________________dlugo jezdziles bez cisnienia??
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
podlaczylem pod vaga i sprawdzilem cisnienie oleju . so 3 poziomy ja mam najnizszy[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:33_________________________________________________czy moze byc zapchany filtr w pompie oleju???? jak wymienialem olej to pszeplukalem silnik
-
[B5 AEB] Niski poziom cisnienia oleju i zapalajaca sie kontrolka oleju . pomocy
czesc mialem problem z iskra na jednym cylidrze , jezdzilem tak miesiac . po naprawie gdy sie rozgrzeje silnik to pali sie kontrolka oleju . pierwsze co to wymienilem olej bo ten stary byl zmieszany z bezyna . po wymianie to samo . podlaczylem pod kompa i sprawdzilem cisnienie oleju i pokazal minimalne. czy moge tak jezdzic???? co moze byc przyczyna???? POMOCY[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 22:08_________________________________________________jest to 18 t 1996
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
bo wydalem od za.....nia kasy na niego i nie wiem co to jest
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
to prawda występuje wymieniłem go dzisiaj i to samo [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:42_________________________________________________nie wiem jak to sprawdzic [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:43_________________________________________________jak myslisz???? jak go oddam do warsztatu duzo zaplace za sprawdzenie tego[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:45_________________________________________________
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
wymieniłem dzisiaj to nie to
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
sory muj model to AEB 031828[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 18:17_________________________________________________Cewke z fajką kupilem nową i też nie ma iskry . starą cewke wpiołem na inny cylinder i dziala . czyli to nie wina cewki ani fajki . wydalem nie potszebnie kase a problem jest gdzie indziej??????
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
ta laska do tej swiecy to cewka ktorą wymieniłem i to nie to.
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
jakies pomysly?????? pomoooocy[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:25_________________________________________________gniazda sa suche . podlaczylem tez waga i nic
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
wymienialem w ciemno : cewke, ecu, modul zaplonu i to samo . super koszta [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:15_________________________________________________kable sa troche mokre pszy skszyni od oleju ale sa grube i dobrze zaizolowane . sprawdzalem je na odpalonym silniku rekoma i chyba by mnie popiscilo. nic takiego nie bylo [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:20_________________________________________________jak dam go do warsztatu to za prucie kabli zaplace polowe auta
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
nie mam mozliwosci z tym kablem . czy mozna to sprawdzic miernikiem???[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2010, 15:09_________________________________________________nie mam tez pojecia kture kable wychodza z ecu do cewki i czy lacza sie z modulem zaplonu
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
swieca ok . jak sprawdzic ten kabel????
-
[B5 AEB] Nie pali na trzecim garze pomocy
czesc [a4 1.8 t 1996r] mam problem z iskra na trzecim garze . wymienilem modul zaplonu , cewke i sprawdzalem tez na innym ecu z tego samego rocznika i iskry ciagle nie ma. nie wiem co moze byc pszyczyna???. czy bede musial pruc kable???? pomocy [mod]Proszę podawać w prefiksie model silnika[/mod]
-
[B5 AEB] Nie pali ma trzecim cylindrze
sprawdzilem vaga jeden blad G28. cewka nie ma zasilania.podlaczylem cewke 3 pod kostke 2 i dziala. tak sprawdzilem cewke[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 22:52_________________________________________________nie wiem czy to wina ecu ?? kable sprawdzilem i wydaje mi sie ze sa ok.
-
[B5 1Z] Świergotanie napinacza
najlepiej go wymienić tym bardziej że go słychać co do kosztów to jakieś 250zł i tak zwana przez ciebie złota rączka jak ma pojecie to powinna sobie poradzić bez problemu
-
[B5 AEB] Nie pali ma trzecim cylindrze
cewka ok. swieca tez ok. czy moze to byc wina ecu?[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 17:43_________________________________________________jak mam sprawdzic ecu?
-
[B6 AVF] Po odpaleniu silnika całe auto się trzęsie
jakie logi i jakie pd? a pozatym to zauwazylem za na zimnym silniku auto sie nie trzesie tylko dopiero jak sie nagrzeje i np,zatrzymam sie na swiatlach to wtedy czuć jak sie delikatnie trzesie i co to moze byc?
-
[B6 AVF] Po odpaleniu silnika całe auto się trzęsie
a4 (b6) 2001 1.9tdi po odpaleniu silnika cale auto sie trzesie ale tylko jak rusze to przestaje to wystepuje tylko na postoju,co mam robić?jedni mówią ze poduszka pod silnikiem,jeden mi powiedzial ze to plecionka na ruże od tłumika :wallbash: :wallbash:pomocy!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem z łodzi i od niedawna mam audi a4 i jestem z niej zadowolony,a przed audi mialem passata b5 a pozatym na chwile obecną jestem w angli w Bournemouth.pozdro :hi: