Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] [B5 AHU] Audi A4 - Skarb!!! Zapraszam!


dgkm1990

Rekomendowane odpowiedzi

Na ciepłym i na zimnym porównywalnie tak samo, Jak zapala to strasznie nim rzuca(dostaje mocnych drgań) jak odpali to jest wszystko normalnie, nie wiem dlaczego??

Ja tak miałem jak pompa się kończyła. W trakcie jazdy wszystko ok a odpalanie tragedia.

Kontrolka świec żarowych nie mryga?

Kąt wtrysku jaki masz? Najlepiej wstaw komplet logów w odpowiednim dziale.

Nic nie mryga. Kąt wtrysku 038 na vagu pokazuje. Ale w innej a4 był taki sam a pali na dotyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ciepłym i na zimnym porównywalnie tak samo, Jak zapala to strasznie nim rzuca(dostaje mocnych drgań) jak odpali to jest wszystko normalnie, nie wiem dlaczego??

Ja tak miałem jak pompa się kończyła. W trakcie jazdy wszystko ok a odpalanie tragedia.

Kontrolka świec żarowych nie mryga?

Kąt wtrysku jaki masz? Najlepiej wstaw komplet logów w odpowiednim dziale.

Nic nie mryga. Kąt wtrysku 038 na vagu pokazuje. Ale w innej a4 był taki sam a pali na dotyk.

to do regulacji powinien być ok 50-55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nadszedł czas pożegnania z moją B5 i prawdopodobnie zagości B6 jednak nie mając odpowiedniej ilości postów poinformuje w moim temacie o sprzedaży tej oto Audi A4. Jeśli są pytania chętnie na nie odpowiem, cena dla forumowiczów do niewielkiej negocjacji lecz tylko dla was dorzucam na dzień dobry zestaw felg Alu oryginalnych audi wraz z oponami Hankook w idealnym stanie jak na zdjęciach na początku tematu. A oto link do ogłoszenia: http://otomoto.pl/show?id=C21919383&preview=1

POZDRAWIAM :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...